Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 85145 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

O ile jest "lżejszy" Win98 od WinME? (tj. pochłaniający pamięć + procka) , Hiper 13/12/05 15:21
Na komputerze (Celeron 300, 64 MB RAM) jest świeżo zainstalowany WinME.

Czy warto poświęcać swój drogocenny czas na zainstalowanie na tym kompie Win98 po to, by "być może" odrobinę szybciej chodził?

... bo stabilniejszy (jakościowo lepszy) to chyba jest WinME.

Szukam pracy jako informatyk (we
Wrocq).

  1. Moim zdaniem... , JE Jacaw 13/12/05 15:28
    ...to różnica jest niewielka, ale jedynie pod warunkiem, że na WinME wyłączy się "przywracanie systemu".
    A co do stabilności i jakości to zdania są podzielone, ja miałem WinME i moim zdaniem stabilność w zasadzie taka sama jak Win98SE, funkcjonalność nieco większa, bo dodano obsługę kilku nowości... ale niektórzy bardzo nie lubią WinME.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. Też mam takie zdanie, że lepiej chodzi , J@rek 13/12/05 15:35
      winme... miałem go na kilku komputerach i działał stabilniej, miał większa funkcjonalność, więcej sterowników, mniejsze problemy z niektórymi urządzeniami.

      pamiętam, że właśnie wyłączało sie przywracanie systemu, wprowadzało kilka zmian w system... dodatkowo można było wywalić trochę zbędnych plików... śmigał aż miło.

      sam interfejs podobny już trochę do tego z windows 2000, co trochę ułatwiało pracę... bo 98 to raczej można porównać do NT4.0.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. hmmmmm , gigas! 13/12/05 15:38
        a nie raczej:
        NT 4.0=95
        98 (/brak odpowiednika)
        Me=2000
        XP (/brak odpowiednika)

        Oczywiscie chodzi o interfejs.

        Na tpc przelotem, ale z nadzieja.

        1. może z tym 95 tak , J@rek 13/12/05 15:46
          ale... 98 też ma jeszcze dziwny interfejs, któremu sporo do funkcjonalności. A xp ma interfejs z 2000, z kilkoma poprawkami, ewentualnie bzdetami.

          IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
          rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL