Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 85247 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Brak obrazu na monitorze,po starcie kompa. , negef 13/12/05 15:48
Znajomy ma problem z brakiem obrazu na monitorze,komp startuje,dysk się kręci,napędy działają.
Wymienił grafike na nową, ale pomogło na krótko,po pewnym czasie znowu to samo.Może to zasilacz
bo to jedyna rzecz jakiej nie wymienił.Płyta też wchodzi w gre,bo po tym jak spalił się poprzedni zasilacz
to ostała się tylko ona,proc i pamięć.
Poradźcie coś bo mnie już ręce opadają.W dodatku pomagam na odległość
bo nie mogę podjechać i zobaczyć na własne oczy co się dzieje.

  1. może , RoBakk 13/12/05 16:04
    zresetuj bios, zworką lub wyjmij baterię
    pomogło raz w podobnej sytuacji

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    1. Było robione , negef 13/12/05 16:09
      123

  2. hmm... , qwertix 13/12/05 16:57
    ciezko powiedziec nie siedzac przed kompem, ale podobna sytuacja moze miec miejsce w przypadku:
    1) uszkodzonej plyty (sprawdz czy kondziolki nie sa spuchniete)
    2) moga powodowac to dodatkowe karty w slotach np. modem, grafika, muzyka, sieciowa itd. (jak nie bedzie startowal wyciagnij wszystkie jesli jakies poza grafa sa w kompie i wtedy odpal)
    3) moze nowy BIOS?

    Walcz, a napewno sie uda ;)
    Pozdro

    jak cos moze pojsc zle to napewno
    pojdzie

    1. iiii... , qwertix 13/12/05 16:59
      oczywiscie przy wyciaganiu kart odepnij tez wszystkie napedy...

      jak cos moze pojsc zle to napewno
      pojdzie

    2. Płyta wygląda dobrze , negef 13/12/05 17:09
      kondensatory nie są spuchnięte,wyciągnięte i odpięte było wszystko.
      Nowy bios?
      Do tej pory działało dobrze na obecnym,poza tym aktualizacja biosu przekracza umiejętności znajomego.

  3. mialem cos takiego gdy krecilem kompa , black-bird 13/12/05 20:39
    doszedlem do wniosku ze zasilacz niewyrabia.
    Wyjmij baterie z plyty na chwile. Zresetuje to bios i powinno byc ok

  4. Przy okazji mam taki problem , black-bird 13/12/05 20:47
    wprowadzam kompa w stan hibernacji i gdy wlaczam go po kilkudziesieciu minutach kompa wlacza sie oki ale jak ten czas trwa godzine to wlacza sie ale mam ciemny ekran tak jak by sie monitor nie wybudzal. Monitor jest ok bo na innym kompie dziala. W biosie jest S3 ustawione i max saving energi ekran ustawiany w tryb DPMS. Plyta SL-75DRV monitor Samsung 753DFX, grafa radeon 9550

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL