Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90566 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AP z dzialajacym AP Client do sprzetu innych producentow i klonowaniem MAC? , MARC 14/12/05 20:55
Okazalo sie, ze niestety Linksysowy punkt dostepowy WAP54G jest sporo obciety z funkcjonalnosci i nie moge przy jego pomocy postawic sieci. Brakuje w nim mozliwosci ustawienia wlasnego MAC adresu i polaczenia AP Client do sprzetu innych producentow (dziala tylko z innym Linksysem...).
Czy zna ktos AP, ktory ma te brakujace funkcje. BAAARDZO potrzebuje takiego sprzetu, a tu Linksys sie na mnie wypia. A moze jest jakis firmware w ktorym mozna zmienic MAC adres?

Pozdrawiam
MARC

  1. hmmm , ThY 14/12/05 21:02
    sam przerabiam identyczny problem...

    kto wie, czy to by nie zdało egzaminu, dodatkowo tanie jak barszcz
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75343087

    1. no i co zrobiles? , MARC 14/12/05 21:17
      Jesli przerabiales, to co zrobiles?
      Bo to urzadzenie nie ma chyba, przynajmniej w opisie na Allegro, ze potrafi clonowac MACa. Choc pisza, ze laczy sie do sieci bezprzewodowych, wiec moze nie jest tak wybredne na producenta, jak Linksys...

      1. właściwie , ThY 14/12/05 23:10
        to niewiele :)

        http://twojepc.pl/boardPytanie103995.htm

        1. no tak... , MARC 14/12/05 23:44
          Czyli tez nie wymysliles, jak to zrobic? Szkoda. Teraz ja bede sie musial z tym bawic. :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL