Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98171 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

prosba o wycene kompa (cel 1.2 itp) , Marvel 15/12/05 01:52
hejka
Kolega chce sprzedac kompa i nie wie ile wziasc za niego. Mozecie podac orientacyjna cene takiego zestawu. (niestety nie znam dokladnych danych, typu rodzaj firmy)
Celeron 1.2 z plyta gl, 256 ram, Gf2 64mb (najpr.mx) i do tego buda z zasilaczem.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
tego, co zrobiłeś

  1. tak jakieś , Chrisu 15/12/05 07:05
    150 - 180 (pod warunkiem że to tualatin)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. Hmmm , Sienki 15/12/05 08:50
    No dobra - to ja sie moze podepne, ile moglbym krzyknac za cos takiego:

    MSI K7T Turbo Limited Edition (KT133A)
    Duron 1.6
    512 Ram 133
    Radeon 9600pro (400/600)
    SB !Live 5.1
    HDD 80GB Caviar 7200 8MB
    CDRW Lite-on 52x32
    Obudowa Modecom Impact
    Zasilacz Chieftec 360W DF

    Ile jako calość, bo pojedyncze podzespoly sprzedawac mi sie nie oplaca...

    It is nice to be important,
    but it is more important to be nice.

    1. nie wiem , RusH 15/12/05 10:25
      ile za calosc, ale proca i ram moglbym kupic (wawa)
      powiedzmy 200zl

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

      1. na razie... , Sienki 16/12/05 09:19
        ...nie mam kaski, by kupic cos nowego, a potrzebne sa mi w domku dwa kompy.

        Chcialem sie zorientowac ile moglbym wziasc za calosc, bo tylko taka sprzedaz bedzie mnie interesowala. Na razie jednak sprzetu sprzedawac nie bede - musze uzbierac mamone na nowego kompa, a z pensji zolnierza na sluzbie zastepczej raczej szybko to nie nastapi.

        Badz, co badz dzieki za dobre checi.

        Pozdrawiam.

        It is nice to be important,
        but it is more important to be nice.

    2. sprzedawaj osobno... , rulezDC 15/12/05 12:42
      wiecej wezmiesz

      koniec koniec koniec

  3. właśnie potrzebuje coś takiego , Rebel_1 15/12/05 21:37
    proszę o kontakt na gg: 3056403.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL