Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112158 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[TOT]Znacie jakies WORD'y charakteryzujace sie duza zdawalnoscią , evil 17/12/05 16:42
i mozliwie krotkim - czyli mniejszym niz ustawowym 30-dniowym - czasem oczekiwania na przeprowadzenie egzaminu kat. B?

Dla tych polowicznie zorientowanych dodam, ze WORD to Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego ;-)

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. OBlewnicza w Warszawie:P , Iza WGK 17/12/05 16:45
    a serio, może dodaj jeden mały szczegół...

    How fortunate the man with none ...

    1. Im blizej Krakowa... , evil 17/12/05 16:49
      tym lepiej...

      lepiej?

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

      1. hmm , recydywista 17/12/05 17:22
        nie kombinuj evil, idź na koszykarską :)

        w tym okresie powinno być jakichś koszmarncyh kolejek do egzaminu, a i zdać nie ta ktrudno (naprawdę!)

        Computers are useless. They can only
        give you
        answers.

        1. O dziwo kolejki sa! , evil 17/12/05 17:31
          I to nie lada;
          w ostatni piatek trwaly zapisy na 14,15,16 stycznia!

          I powiedzmy sobie, ze to wlasnie czas oczekiwania jest dla mnie najwieksza bolaczka...

          d: || nie kradnij - rząd nie lubi
          konkurencji || :P

          1. no cóż trzeba niestety odczekać swoje , recydywista 17/12/05 17:42
            za to prawko masz już w urzędzie po 2 tygodniach, podejrzewam że nie krócej cała procedura zajmie Ci w innym województwie (dojazdy! - trzeba jednak czasu poświęcić).

            natomiast na sam egzamin (ja zdawałem łączony) wystarczy jedno sobie zarezerwować przedpołudnie i po sprawie, potem jedynie wycieczka do urzędu po odbiór prawka (i trzeba wybulić kurna 80 zł - spytałem się dlaczego aż tyle - "bo na tyle szacują koszt produkcji dokumentu" : )))

            Computers are useless. They can only
            give you
            answers.

  2. tak , kubazzz 17/12/05 23:25
    krakowski na koszykarskiej.

    SM-S908

  3. Rzeszów :D , mrowa_82 18/12/05 16:51
    brak tramwajów , proste ulice praktycznie brak jakichś ciężkich skrzyżowań. jak już są to wyładowane na maxa swiatłami że niema możliwości przekombinować

    jak nie gaśnie ci co ruszenie , umiesz znaki i niewpakujesz sie w korki miedzy 15a1630 to zdasz na 100%

    a terminu chyba krótki z tego co pamietam 2-3 tygodnie max

    :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL