Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112159 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

padniety gf4, czy mozliwy ratunek? , chris_gd 18/12/05 06:22
jakies 15s. po odpaleniu kompa sypie sie grafa, setki artow leca jeden na drugi i na tym koniec
tak sobie mysle, czy np. gdybym wgral bios z mniejszymi wartosciami niz standardowe , w sumie teraz to juz nic nie kosztuje ale potrzebuje pomocy
szukam biosu do GF4 ti4200 agpx8 Palit Daytona i co najwazniejsze jakis edytor (ala RaBit dla ATI) abym mogl zanizyc taktowanie

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. po pierwsze , Chrisu 18/12/05 08:19
    wrzuć nowy bios ze standardowymi wartościami. Ja tak miałem niedawno z GF1 na DDR od ASUSa. W 3d był jeden wielki syf. Nowy biosik i jak ręką odjął...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. a grafa , PIvO 18/12/05 09:40
    ma sprawne chlodzenie? bo to wyglada jakby te 15 sekund sie nagrzewala a pozniej juz przegrzewala ;p

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

  3. dokladnie jak sugeruja koledzy , waski 18/12/05 11:14
    Najpierw otworz bude, wez jakis wiatrak coby dmuchal na karte... Jesli mimo dobrego chlodzenia dalej bedzie jak piszesz, wrzuc nowy bios (standardowy). Jesli na nim tez bedzie zle, mozesz sprobowac zanizyc taktowanie - imho pamieci tylko... Wyglada na to, ze ktos przegrzal karte i tyle :/

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    1. karta na bank nie krecona, chlodzenie smiga , chris_gd 18/12/05 16:04
      paste sprawdzilem i git, co mi sie wydaje, ze pamiatki padly, sprobuje z biosem i jakims chlodzeniem

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  4. rautnku, czy wogole gdzies mozna znalesc bios , chris_gd 18/12/05 16:20
    na razie jedyne co znajduje to 6600 itp.
    bylbym wdzieczny za pomoc

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. hmm , waski 18/12/05 21:34
      ja mam GeForce4 Ti-4200 Gainward PowerPack! Ultra/650 TV/DVI AGPx8 250/513 domyslne taktowanie...
      Jesli chcesz zgram bios do pliku i podesle. Odezwij sie na @ (w profilu albo na tlena: tomasznawrot

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

      1. jakby co dam znac , chris_gd 19/12/05 06:36
        dzieki

        Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
        RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    2. wrzucilem , waski 18/12/05 22:02
      http://sirius.cs.put.poznan.pl/~inf66204/nvidia/
      program, bios i log.txt - czyli to co mi wyswietlil flasher podczas robienia kopii.
      Jakby co nvflash'a uruchamialem spod dosu z dyskietki startowej zrobionej w win xp.

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

      1. dzieki wielkie , chris_gd 19/12/05 06:35
        12345

        Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
        RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL