Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116929 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HUB USB - czym sie rozna...?! , Gajdzi 19/12/05 01:29
Witam!

Chcialbym sobie kupic hub'a USB do laptop'a, bo mam tylko jedno wyjscie (i obecnie mam tam mysz podlaczona) a musze miec jeszcze z 2 wyjscia USB (na modul bluetooth,klawiature i drukarke)

Zastanawiam sie nad hub'ami tego uzywkownika, poniewaz mam do niego najblizej, a czas mnie ponagla...
http://www.allegro.pl/..._auctions.php?uid=1890997

Jednakze chcialbym zapytac, czym sie rozni hub aktywny od pasywnego!?
Tzn. rozumiem,ze zasilaniem, ale co to zasilanie daje w aktywnym, skoro i tak kazde gniazdo mozna obicazyc do 500mA...!?


Z gory wielkie dzieki za wszelka pomoc i podpowiedz!!!

P.S.
Kupowal moze ktos z board'owiczow modol GPS w mediamarkt...!? Jesli tak, to jak sie spisuje a jak z instalacja (czy bezproblemowa)!?

Pan Bóg bawi się z ludźmi w
chowanego.
On odlicza - ludzie się chowają...

  1. pytanko jeszcze,czy mozna ... , Gajdzi 19/12/05 01:54
    kozystac z tych uzadzen podpietych do tego hub'a korzystac w tym samym czasie...

    czyli jak mam np. podpieta mysze, to modul bluetooth bedzie dzialal bez problemowo itp.

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

  2. Co do myszki itp. to spokojnie bedzie działac bez zasilania , Emios 19/12/05 09:09
    Ale np. podłaczenie dysku twardego ktory nie ma własnego zasilania moze sprawic problem. W swoim lapie mam HUB-a Sevena z zasilanie i podpiete do niego dwie drukary ( 1010 i ip 4000 ), myche i pena

    1. czyli lepiej zainwestowac w aktywny...!? , Gajdzi 19/12/05 10:12
      czyli ten z dodatkowym zasilaniem?
      W sumie, to chce podlaczyc do niego myszke i modol bluetooth, ale jakby doszlo cos wiecej, to mowisz,ze lepiej zabezpieczyc sie w dodatkowe zasilanie!?

      Chce kupic dokladnie cos takiego, od tego goscia:
      http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76773124

      Co Ty na to?

      Pan Bóg bawi się z ludźmi w
      chowanego.
      On odlicza - ludzie się chowają...

  3. Ja pare dni temu czytalem, , Mms 19/12/05 14:15
    ze w aktywnym maksymalna wartosc pradu to 5A, a w pasywnym, tak jak juz napisales, to 0,5A.

    Pozdrawiam

  4. no nic... KUPILEM AKTYWNY! , Gajdzi 19/12/05 16:01
    ale jednak mam problem z podlaczeniem sie do GPS'u....

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

    1. Co sie dzieje, jakie objawy?? , Emios 19/12/05 22:08
      123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL