Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4648 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do czego sluzy tak naprawde QoS w polaczeniach sieciowych w WinXP?? , kubazzz 19/12/05 18:37
Niby jest tam jakas sciema ze sluzy do kontrolowania predkosci bla bla, ale tak naprawde nie da sie tego konfigurowac.
Czy moze to jest tak ze ten skladnik polaczenia sieciowego pozwala dopiero na uzywanie takich programow jak netlimiter?

SM-S908

  1. s.w. , DrLamok 19/12/05 19:05
    miesiac temu rowniez probowałem zgłębić ten temat :) nawet w jakiejś paczce na stronie microsoftu znalazłem program do dogłębnej konfiguracji tego głowna, przydzielanie pasma danym programom czy też portom itd.. niestety nie działało to tak jakbym chciał :) więc wyrwałem chwasta

  2. a tutaj , ViS 19/12/05 19:13
    masz napisane
    http://pl.wikipedia.org/wiki/QoS

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. wiem co to QoS , kubazzz 19/12/05 19:34
      ale nie wiem jak wykorzystac to kontrolowac w Windowsie.

      SM-S908

      1. tytuł posta , ViS 19/12/05 20:15
        to
        "Do czego sluzy tak naprawde QoS w polaczeniach sieciowych w WinXP??"

        nie zauważyłem że zadajesz pytanie a później sam sobie na nie odpowiadasz, wybacz ;)

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. wrrr , kubazzz 19/12/05 21:15
          do czego sluzy W WINXP a pozniej jest napisane jeszcze ze nie wiem jak to konfigurowac.
          O to chodzi.
          Moim zdaniem srednio inteligentny czlowiek domysli sie o co chodzi co zreszta DrLamok zaprezentowal, a Ty sie tutaj jeszcze buntujesz kiedy ja sprostowalem o co chodzi...
          Moge pisac prosciej:
          Ja chciec wiedziec jak ustawiac QoS w Windows.
          Ja prosic o pomoc.
          Ja dziekowac z gory.

          SM-S908

          1. rrrw , ViS 19/12/05 23:55
            "do czego sluzy W WINXP a pozniej jest napisane jeszcze ze nie wiem jak to konfigurowac."

            Odpowiedziałem na pierwszą część pytania, Dr Lamok na drugą.
            Czyż nie? :)
            a wyeksponowany fragment "W WINXP" odczytałem jako "do czego służy [program] w [wybierz system]"

            Don't worry be happy! :D

            I will not buy this record - it is
            scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL