Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51

 Dzisiaj przeczytano
 5107 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[SIECI] Asmax 801u przydzielenie pasma łączą ... jak to zrealizować ? , PaszkfiL 19/12/05 22:56
jest sobie neo+ 512 ... podpięta przez asmaxa801u i zastanawiam się jak podzielić łącze żeby oba kompy miały na sztywno ustawione 256 żeby jeden drugiemu w upload/download nie wchodził :)))))

sieć jest zbudowana na dhcp, jeden komp to 10.0.0.12 drugi to 10.0.0.14 ... można by rozpisać tablice routingu ? tylko za cholere nie mam pojęcia jak :/ admnistrator ze mnie kiepski ...

bardzo prosze o pomoc. Szukałem na google i nic sensownego nie znalazłem :/

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. wydaje mi sie, ze , pablos 19/12/05 23:18
    na tym sprzecie mozna pobawic sie jedynie QoS, a konkretne zarzadzanie pasmem to funkcjonalnosc kilkukrotnie drozszych zabawek np ASMAX Er-903V (http://www.asmax.pl/prod.php?nid=70)

    ucz sie i pracuj a garb ci sam
    wyrosnie :)

    1. ta, z ledwocią uszkrobałem 155 zł na tego asmaxa ... , PaszkfiL 19/12/05 23:21
      ... poważnie nie ma możliwości na nim ograniczenia pasma ? żeby jeden komp nie zabierał większości pasma tylko dla siebie ? :| nie wierze

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. powaznie, powaznie... , Tummi 20/12/05 00:52
        na tyle, ze dopiero od 4-cyfrowej kwoty mozesz myslec o podziale pasma :/ (albo linuch+htb)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

  2. gptpwiec za 300 zł , digiter 20/12/05 02:49
    za 539 znany model Planet http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=77415781

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. gotowiec za 300 zł , digiter 20/12/05 02:50
      na linuksie http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=76626534
      lub za 539 zł model Planet http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=77415781

      Piszcie do mnie per ty z małej litery

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL