Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 8152 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Niby_ankieta - jakie procesy macie w XP oraz jaki jest adres strony z objaśnieniem cdn. , Dexter 20/12/05 11:25
Jaki jest adres stronki, gdzie była wyszukiwarka opisów procesów? Tzn. wpisywało sie nazwę procesu z menedżera zadań, i pokazywał się opis procesu, do czego on służy.

I jakie macie w swoich XP procesy? Mam ze dwa podejrzane... (BTW po co jest tyle razy svchost?)

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. s.w , mnih 20/12/05 11:42
    s.w

  2. no to tak: , Dygnitarz/Wiche 20/12/05 11:43
    "Plik Svchost.exe znajduje się w folderze %SystemRoot%\System32. Przy uruchamianiu program Svchost.exe sprawdza część rejestru dotyczącą usług, aby przygotować listę usług, które ma załadować. Jednocześnie może być uruchomionych wiele wystąpień programu Svchost.exe. Każda sesja programu Svchost.exe może zawierać grupy usług, tak że oddzielne usługi można uruchamiać w zależności od sposobu i miejsca uruchomienia programu Svchost.exe. Umożliwia to lepszą kontrolę i debugowanie."
    http://support.microsoft.com/?kbid=314056

    A jeśli svchost nie znajduje się w w/w folderze to znaczy, że złapałeś jakąś Welchię, albo coś gorszego.

    W ramach uzupełnienia standardowego taskmanagera polecam zainstalowanie Process Explorer [ http://www.sysinternals.com/...rocessExplorer.html ].

    Po części mogą Ci się przydać strony z opisami niektórych procesów:
    http://process.networktechs.com/
    http://www.neuber.com/...anager/process/index.html
    http://www.liutilities.com/...spro/processlibrary/

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

    1. +1 link , Dygnitarz/Wiche 20/12/05 11:46
      http://www.sysinfo.org/startuplist.php

      "Dziękuję niebu, że we wszystkich
      swoich instynktach pozostałem Polakiem."
      Friedrich Nietzsche

  3. google rządzi google radzi , Dabrow 20/12/05 11:44
    google nigdy Cię nie zdradzi:

    http://www.neuber.com/taskmanager/

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

  4. Następna ankieta.... , Remek 20/12/05 11:51
    podajcie, jakie macie pliki w katalogu Windows/system i Windows/system32....

    :P

    1. i jeszcze ;) , Jacenty 20/12/05 14:03
      Pliki w Temporary Internet Files
      po 30 dniach przebywania w sieci bez kasowania ;)

  5. He, sam też jeden znalazłem link... , Dexter 20/12/05 11:52
    http://www.processlibrary.com/

    Dzięki.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL