Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 38181 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

=> Projekt "POLINEZJA" , tytan 20/12/05 21:01
Witam!

Posta postanowilem skierowac dla ludzi z Wroclawia;)
Rzecz tyczy sie osiedlowych stron internetowych w naszym misescie...
Jako ze troche dzialam w Urzedzie Miasta i Radzie osiedla puszczam kontrolowany "przeciek";) Otoz z pozostalymi tworcami wroclawkisch serwisow osiedlowych zalozylismy projekt "Polinezja", ktory zrzesza w/w serwisy pod jednym sztandarem...Idea jest taka aby wszystkie strony www osiedli byly zrzeszone i aby wzajemnie ze soba wspolpracowaly. Wszystkie zas mniejsze witryny laczyc bedzie glowny portal Wroclawskie Osiedla/ Polinezja.

Co o tym sadzicie? Czy Waszym zdaniem pomysl jest ciekawy? Pytam z ciekawosci, jak i z potrzeby konkretnej wiedzy...

Nie wiem jak wyglada sytuacja w innych miastach, ale u nas jak narazie panuje totalne rozproszenie w dziedzinie stron osiedli...


Link do portalu:

www.wroclawskieosiedla.pl

ja zas odpowiadam za: www.gaj-osiedle.wroclaw.pl ;-)


Projekt jest narazie we wstepnej fazie rozwoju, stad narazie stronka jest bardzo uboga. Z czasem jednak liczymy na spory serwis;)



Pozdrawiam Wroclawiakow,
Piotr

--
"Wciąż w pogoni za lepszej jakości
życiem..."

  1. ah ah moje osiedle;) , tecep 20/12/05 21:21
    Miales sie odezwac...maila napisalem:P

    taaaaaaaaa.....

    1. Ponoc tlumacza sie only winni... , tytan 20/12/05 21:24
      ale co tu duzo mowic zarobiony bylem - nauka, korki, praca, treningi, organizacja sylwka;) -> ale odezwac sie odezwe, sprawa browara przedawnieniu tak latwo nie ulega...

      ;-)))

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

  2. niefajnie, bo: , Dygnitarz/Wiche 20/12/05 22:50
    A) strona wykonana we flashu;
    B) animacja ładuje się od nowa za każdym razem, kiedy się na nią wejdzie.
    Na poważnie - jest to ciekawy pomysł. Jednakże wiele stron jest 'opuszczonych' przez swoich twórców, także ewentualna koordynacja może być trudna. 'Przecieknij' także do usenetu, a właściwie na pl.regionalne.wroclaw.
    O ile starczy mi zapału to może i ja sklecę jakąś stronę o moim osiedlu... Cóż zobaczymy. A skoro jesteśmy już w temacie - ładna ulica, nieprawdaż? http://wroclaw.hydral.com.pl/14109,foto.html
    BTW 'Wrocławianie' lepiej brzmi :D

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

  3. hmm , 0r8 20/12/05 23:12
    oo, a "moje" osiedle pierwsze z brzegu :-)

  4. no dobra , Thadeus 23/12/05 20:42
    ale na kiego grzyba storn bez wszystkich osiedli a gdie pilczyce kozanow i popowice? jak ma byc o spolecznoisc osiedli to uwzglednic trzeba wszytstkie

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL