Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37932 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

rejestracja samochodu , DomeLL 20/12/05 21:43
wlasnie stalem sie wlascicielem samochodow ktore mialem w leasingu i mam pare pytan,ile czasu mam na rejestracje (dzwonie od paru dni do urzedu komunikacji, ale nikt tam nie odbiera,a nie mam czasu zeby jechac specjalnie sie tylko o to zapytac) i jakie koszta mnie czekaja zwiazane z ta przyjemnoscia,samochody do 3,5 T,oba zarejstrowane jako dostawcze.Druga sprawa, jezeli chcialbym sprzedac jeden z tych samochod to czy musze w ogole go rejestrowac,sprzedaz bylaby pare dni po zakupie i nastepne pytanie,samochody byly ubezpieczone w pzu ale wlascicielem byl leasing a teraz stalem sie ja,wiec jak jest z oc, czy jezeli nie zglosze ze rezygnuje z ich uslug to wystawia automatycznie oc jak uplynie waznosc tamtych i czy w ogole mam prawo poruszac sie na ich ubezpieczeniu oc.gdzie polecacie sie ubezpieczyc,najwazniejsze aby bylo jak najtaniej i tylko oc.

  1. wiec , Okota 20/12/05 21:52
    jesli chodzi o zmiane wlasciciela to musisz isc do urzedu - w kazdym roznie to trwa i lepiej zrobic to juz teraz
    jesli chodzi o ubezpieczenie to masz 30 dni na wypowiedzenie umowy OC/AC ubezpieczycielowi dotychczasowemu i na podpisanie nowej

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  2. w jakiej , Suchy9876 20/12/05 21:53
    firmie miales leasing i czy byles zadowolony , jakie podstawowe warunki i takie tam.

    Pavilion ZD 7000 PIV 3.0 512ddr 60gb wi-
    fi gforce5700 128ram i takie tam ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL