Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:36
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42570 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak dobrze zainstalować Win32 i Win64 na jednym dysku ? , petrumi 22/12/05 10:08
Witam.
Do tej pory pamiętałem żeby w przypadku jednego dysku instalować Windows na mniejszej partycji podstawowej a reszte dysku dzieliłem na dyski logiczne na partycji rozszerzonej. Bez problemu mogłem robic Ghostem 2003 kopie pierwszej partycji na jedną z pozostałych. Teraz chcę dodatkowo zainstalować Windwowx 64bit. Najlepszym rozwiązaniem byłoby , moim zdaniem oczywiście, stworzenie kolejnej małej partycji podstawowej na tym dysku i zainstalowanie tam 64bit. Czy partition magic może konwertować partycję roszerzoną z jednym 200GB dyskiem logicznym na 20GB partycję podstawową a resztę pozostawić jak dotychczas? Czy może normalnie doistalować 64bit obok Win32 na pierwszej partycji ? Co wtedy ze swapem itp ? BTW; 32bit po polsku, 64bir angielskie...

  1. Jeśli to tylko do testów , katta 22/12/05 10:49
    to może dobrym rozwiązaniem byłby zakup dodatkowego dysku z komisu (jakieś 30-40 zł). Właściwie jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie.

    1. możesz rozwinąć ? , petrumi 22/12/05 10:55
      co się może złego stać ? Chodzi Ci o działane partition magica czy Win64 ?

      1. właściwie , katta 22/12/05 15:35
        to chodziło mi o dmuchanie na zimne. Wszystko zależy od tego co masz ważnego na poszczególnych partycjach. Jeśli będziesz myślał dwa razy zanim coś zrobisz to oczywiście nic nie powinno się stać, ale człowiek jest omylny a windows nieprzewidywalny czasami więc różnie to może być. Ja miałem kiedyś problemy przy przenoszeniu systemy ze starego dysku na nowy. Wszystko się chrzaniło gdy startowałem z nowego dysku a stary był jako master.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL