Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 20:20
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38

 Dzisiaj przeczytano
 46947 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

=> Niebanalne zyczenia swiateczne - Wasze propozycje? , tytan 22/12/05 22:59
Czesc!


Jako ze ogolnie nie lubie gotowych zyczen - a juz w szczegolnosci tych rodem z serwisow z smsami - i staram sie zawsze samemu wymyslac cos od siebie pytanie moze wydac sie dziwne, ale trudno...;) swieta za pasem, wiec trzeba powysylac niezliczone ilosci smsow, maili, wiadomosci na gg itp.itd. W zwiazku z tym czy moglibyscie podzielic sie roznymi fajnymi tekstami na swiateczne kartki/esy/maile? i tymi dluzszymi, jak i krotszymi;) czasem dostaje sie zyczenai ktore na dlugo zapadaja w pamieci, takze jezeli takimi wlasnie moglibyscie sie podzielic w tym watku bylbym wdzieczny;)


Wykorzystujac tez okazje:
Pozdrawiam i z gory zycze milych i spokojnych swiat;)
Udanych paru dni spedzonych na zbijaniu bakow, obrzeraniu sie w sarmackim stylu, obdarowywaniu prezentami i ogolnym chillu;)

Wesolych...!

Piotr!

--
"Wciąż w pogoni za lepszej jakości
życiem..."

  1. no tego... , PrzeM 22/12/05 23:04
    Więc już nadeszła świąteczna zima
    niech Cię za bardzo mrozik nie trzyma
    niech Cię renifer w ekhm... nie dyma

    nieco...kontrowersyjne życzenia hehe

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. szczegolnie , tytan 22/12/05 23:26
      fragment sugerujacy kopulacje z jeleniowatym zacheca do rozsylania w/w zyczen na lewo i prawo:]

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

    2. hehe, te to dopiero niebanalne , dawidy 23/12/05 00:01
      dobre dobre
      jesli pozwolisz, bede rozsylal na lewo i prawo ;)

      102594

  2. heheheheh , Doczu 23/12/05 07:57
    " i staram sie zawsze samemu wymyslac cos od siebie" - to zdecyduj sie, czy wymyślasz sam czy bierzesz gotowce, bo widze tutaj sprzeczność.
    Ja wysyłam zawsze Wesołuch Świąt życzy... Prawda że niebanalnie ?

  3. jak już powysyłasz to , Dabrow 23/12/05 14:10
    przed obŻarstwem w sarmackim stylu weź się za słownik (-;

    PS. Pomyśl komu wysyłasz życzenia i czego możesz mu życzyć. To działa. Najlepiej. A jak nie znasz kogoś na tyle żeby wiedzieć to życz mu wesołych świąt i już.

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL