Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 60163 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prezent na swieta od Gadu-Gadu Sp. z o.o., to..... , Mms 23/12/05 21:01
.....pad ich sieci. :]

http://monitor.wiadomosc.info

Pozdrawiam

  1. no wlasnie , Zryty_Berecik 23/12/05 21:01
    qrwa :(

  2. fajnie , Dygnitarz/Wiche 23/12/05 21:05
    w jednej chwili 3/4 listy zrobiło się niedostępne, pozostała 1/4 z tlenem :D

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

  3. przeciez , kubazzz 23/12/05 21:07
    musza cos jesc;))

    SM-S908

  4. Jak sie ma wtyczke AltSerwer , KoDa 23/12/05 23:41
    To pady niestraszne

    o!

    http://kordian.it

    1. a AltSerwer pomaga w przypadk, gdy wszystkie serwery padną. , Dygnitarz/Wiche 24/12/05 00:07
      Chyba nie, hyhyhyh.

      "Dziękuję niebu, że we wszystkich
      swoich instynktach pozostałem Polakiem."
      Friedrich Nietzsche

    2. Ale co Ci da, , Mms 24/12/05 00:11
      jak sie przelaczysz na dzialajacy serwer, a Twoi znajomi nadal beda dobijac sie do huba, ktory lezy? :>

      Pozdrawiam

      1. to nie wiem na czym to dokladnie polega , KoDa 24/12/05 00:25
        ale o padach dowiaduje sie z TPC i podczas nich moge rozmawiac z tymi ktorzy maja Tlena lub inne takie.


        Mam GG razem z PowerProject (a oprocz AltSerwera jest tam cale mnostwo innych dodatkow)

        http://kordian.it

        1. nie z Tlenem tylko z GG razem z PP , KoDa 24/12/05 00:28
          poprawka

          http://kordian.it

      2. +++ , KoDa 24/12/05 00:31
        tak jak Hub padnie to rzeczywiscie (ale jakos mam szczescie)

        sorry pozno jest ide spac :p

        http://kordian.it

  5. To jest dość lekka paranoja , McIsland 24/12/05 02:39
    jak nie ma GG to jakby świat się walił, może trochę Wa szacunku, sam sobie zrób komunikator, sam sobie stwórz chat, jak wiadomo wcale to się różowo nie przedstawia, pozostają jeszcze fora, maile, telefony, chyba że ktoś się nałogowo zajmuje zagadywaniem jakichś nastek gadulcem, z cieknacą śliną

    GTD ...

    1. No cześć , DeathClaw 24/12/05 04:37
      skąd klikasz?

      1. nie umiesz:P , tecep 24/12/05 11:27
        skond a nie skąd;)Skond jest bardzie pro;)

        taaaaaaaaa.....

    2. Temat był już wałkowany... , zozol 24/12/05 10:19
      http://www.twojepc.pl/boardPytanie104014.htm

      ...ale czołowy przeciwnik Gadu-gadu Mms nie odpuszcza ;)

      Ja tam nie siedzę na GG 24h a o tym że były jakieś pady dowiaduję się z boarda...

      Przypomnę jeszcze: GG jest darmowe, bardziej powinniśmy się burzyć o to że SMS-y nie będą dochodzić 31.XII o 23:59...

  6. Pewnie padł , Doczu 24/12/05 06:14
    bo kupa posrańcow rzuciła się przesyłać życzenia świąteczne, oraz łańcuczki szczęścia.
    pfff

    1. Święte słowa , perek 24/12/05 10:05
      Od wczoraj popołudnia u mnie internet wogóle masakrycznie wolno chodzi, a o wysłaniu smsa z mboxa to mzona pomarzyć i juz misię żygać chce od tych życzeń

      Powered by Intel 286 ;-)

      1. amen... , Doczu 24/12/05 10:26
        ...

      2. to sa sztuczne , Franz 24/12/05 14:10
        zyczenia rozsylane masowo, tak samo bylo jak papiez zmarl, bez sensu ludzia sie nudzi czy co, a moze sa tacy naiwni ? ja tam odsylam zwykle takie cos :

        http://media.spikedhumor.com/...Bells_Reversed.swf

        Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
        Niedługo nas z ujni europejskiej
        wyrzucą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL