Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 60160 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tangent D-400? Czego klonem jest ten odtwarzasz DVD/DivX? , 0r8 24/12/05 13:58
hej,

mam takie cus pod reka i brakuje mi pilota. mam natomiast jakis preprogramowany pilot uniwersalny.
rzecz jasna na liscie programow owego Tangenta brak.
nie chce mi sie wierzyc, ze to jakas wysoce oryginalna konstrukcja jest, wiec szukam odpowiednika innej marki ktory (oby) znajdzie sie na liscie programow pilota.
jakies pomysly?

z gory dzieki.

  1. hmm , 0r8 24/12/05 14:02
    a, pilot oryginalny wyglada tak jak na 8 stronie tego pdf'a:
    http://www.tangent-audio.com/.../11066_manual6.pdf

    moze kojarzycie cos z takim samym "zdalnym sterowaniem"?

  2. bys linka do tego wynalazku chociaz podal , sakooL 24/12/05 14:02
    http://www.softmag.no/..._d400_divx_dvd_player.htm

    A ten pilot nie ma funkcji search?

    1. hmm , 0r8 24/12/05 14:05
      dzieki, nie pomyslalem.
      z pilotem gryze sie od pol godziny ale nawet jednej funkcji nie chce zlapac - reszta sprzetu w domu chodzi bez zajakniecia.

  3. a jest tam eltax? , sakooL 24/12/05 14:17
    znalazlem opis innego sprzetu tengant'a i jest info, ze sprzedaja go tez jako eltax cos tam

    1. hmm , 0r8 24/12/05 14:43
      Tangent to marka Eltax'a - sprawdzalem juz, nic nie ma.

      1. no to lipa , sakooL 24/12/05 14:51
        moze Sampo, Denver ? Chociaz to brzmi jeszcze bardziej egzotycznie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL