Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2855 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak usunac w XP dane dotyczace starych sieciowek zainstalowanych w komputerze? , no13 24/12/05 16:28
Pytanie jak w temacie, nie raz napewno spotkaliscie sie z czyms takim ze po zainstalowaniu nowej sieciowki wyswietla wam sie informacji przy konfiguracji tej sieciowki ze adres ip etc jest uzywany przez nieaktywna obecnie karte sieciowa. Do tej pory mi to nie przeszkadzalo ale na obecnym XP dziala juz 3 plyta glowna. Niechce robic formata a mam problem z udostepnianiem internetu na tym wlasnie XP. Domyslam sie ze chodzi o rejestr, tylko gdzie to znalezc.

Iron Maiden

  1. strzelam , Chrisu 24/12/05 16:31
    może menedzer urzadzeń, widok, pokaż ukryte urządzenia i usunąć co trzeba?

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. dzieki , no13 24/12/05 16:32
      czlowiek to musi byc ulomny heh ;)

      Iron Maiden

      1. daj znać , Chrisu 24/12/05 16:34
        czy pomogło. Bo naprawdę strzelałem ;)

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

        1. niestety jak chce usunac ktoras z ok 40 sieciowek , no13 24/12/05 16:40
          ktore mi sie pokazaly na liscie wyskakuje komunikat ze nie mozna usunac urzadzenia poniewaz jest potrzebne do rozruchu komputera.

          Iron Maiden

          1. to w awaryjnym spróbuj , Chrisu 24/12/05 16:45
            może pomoże.

            /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

            1. tez sprawdzalem , no13 24/12/05 16:58
              ....

              Iron Maiden

  2. mam dsl z dialogu, do jednej sieciowki mam dsl a do drugiej lana , no13 24/12/05 17:00
    jak proboje wlaczyc na sieciowce z dsl udostepnainie polaczenia to wyskakuje okienko z bledem, tak jest caly czas, kiedys mialem juz taki komunikat ale teraz nawet ponowne uruchomienie xp nie pomaga, sprawdzalem na roznych sieciowkach w roznym ustawieniu, czyli raz ta pod net a raz druga

    Iron Maiden

  3. pytanie na szybkiego , no13 24/12/05 17:00
    mozecie poleicc jakis bardzo tani router do dzielenia tego lacza? moze byc na allegro

    Iron Maiden

    1. br 604 , Artaa 25/12/05 16:22
      http://www.esc.pl/...=118_167&products_id=1585

      110zł

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL