Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2849 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Neo] bardzo często rozłaczające się gg :( , PaszkfiL 24/12/05 20:21
jest sobie neo, podzielona na dwa kompy za pomocą asmaxa 801u i problem olega na tym, że gg się co chwile rozłącza, probowałem gg7.0 i 6.0 na obu występuje identyczny objaw, zaczyna podejrzewać że problem lezy gdzieś w routerku, tylko gdzie ? nie jestem pewny czy DNSy są wprowadzone z tepsy, sprawdze w najbliższym czasie ... to póki co jedyny pomysł jaki mi przyszedł do głowy i który wyczesałem na google ...

czy ktoś z was miał podobny problem bądź ma jakieś pomysły jak się pozbyć tego problemu (najchętniej bym wrzucił telna bądź konekta, ale użytkownicy końcowi uznają tylko gg) :/

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. a po co ci DNSy do gg?? , blazejm 24/12/05 20:25
    w ostatnich dniach są problemy z gg.Wątpie żeby to była wina Neo czy też routera.Ja też dziele Neo na 2 kompy i wszystko śmiga ok.

    1. na pewno jest to wina nie po stronie gg bo moje działa , PaszkfiL 24/12/05 20:30
      a gg osoby która korzysta z neo podzielonego na routerze w/w się rozłącza co chwile - własnie z nią rozmawiam i widze co się dzieje ... :/

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. Stawiam na , Mms 24/12/05 20:35
    GG! :] Zmien ta siec na cos normalnego. :) Gadu-Gadu Spolka z o.o. ma klientow gleboko [ www.twojepc.pl/boardPytanie104472.htm ].

    Pozdrawiam

  3. A DNS'y masz na routerze , McIsland 24/12/05 23:21
    wprowadzone i DHCP włączone, czy na końcówkach, chociaż to chyba niekonieczne może byc to

    GTD ...

    1. DNS`y sluza tylko do przegladania strona na necie... , blazejm 24/12/05 23:33
      gg uzywa swoich serwerow oraz polaczen P2P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL