Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12995 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

POLISHTRACKER , roni9 26/12/05 18:56
Witam mam problem bo zarejestr. sie na polistracker i po tygodniu zapomniallem hasla wysllaem przypmnienie ale na moj email nie dochodzi zadne nowe haslo.STAD MOJA WIELKA PROSBA CZY MOGLBY KTOS WYSLAC ZAPROSZNIE NA POLISHTRACKER NA MOJEGO MAILA?
DZIEKI WIELKIE!

ronislaw

  1. uwaga nie karmić trolla , john565 26/12/05 19:02
    a tymbardziej zaproszeniami na polish trackera :]

    f*ck

  2. ??? , roni9 26/12/05 19:05
    Nie sluchajcie sie takich zarozumialych ludzi jak John przeciez to nic nie kosztuje.Jak on nie lubi pomagac ludziom to niech sie nie wtrąca.

    ronislaw

  3. prosze , roni9 26/12/05 19:43
    naprawde prosze jakas zyczliwa osobe o zaproszenie na pt.... z gory dziekuje

    ronislaw

  4. Na WP , Mms 26/12/05 19:49
    nie dochodza mejle ze stron torrentowych.

    Pozdrawiam

  5. no wlasnie... a teraz nie moge ponownie sie zalogowac , roni9 26/12/05 19:50
    bo nie pamietam hasla a nowe i tak nigdy nie dojdzie na moje konto wiec prosze o pomoc....dz.

    ronislaw

    1. IRC. , Mms 26/12/05 20:19
      Serwer: irc.after-all.org
      Kanal: #pt-support

      Pozdrawiam

  6. moze komus ostalo sie po ostatnich czystkach jeszcze jedno zaproszenie... , damian151 26/12/05 20:27
    jesli tak to poprosze

  7. tak niesmialo sie dolacze...:) , Brendyman 26/12/05 21:20
    ...jakby ktos tam jeszcze mial jakies zaproszenie to bylbym bardzo wdzieczny ... na adres z profilu :). Pozdro

    - ..started talking to yourself I see..
    - The only way I can be sure of intelligent conversation

  8. Komu, komu? , marekzi 26/12/05 21:37
    mam w koncu wysłać te zaproszenia?
    Mam jeszcze kilka, a nie wiem kto z proszących już dostał - dlatego proszę o zgłoszenia.
    Mówię poważnie.

  9. marekzi jesli mowisz powaznie to ja nie dostalem jeszcze nic , roni9 26/12/05 21:43
    bylbym bardzo wdzieczny bo narazie nie dostalem nic

    ronislaw

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL