Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 11:39
 » Bonifacyz 11:36
 » metacom 11:32
 » cVas 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09

 Dzisiaj przeczytano
 37106 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zamiana SB Audigy na SB Audigy 2, warto? , chris_gd 30/12/05 15:34
mile widziane opinie jak A2 smiga na kx project

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. smiga ladnie , maciell 30/12/05 15:39
    zero problemów. Dzwięk 1 klasa.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. dobra, teraz wiem, ze smiga, ciekaw jestem czy to sie wogole oplaca , chris_gd 30/12/05 15:43
      czy jest to slyszalne

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. nie wiem ja przeszedłem , maciell 30/12/05 15:46
    z sb live jakieś 6 lat miał. Dla mnie różnica była kolosalna :-).

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

  3. ja właśnie jakiś tydzień temu kupiłem , DmK 30/12/05 16:30
    przeszedłem z zwykłej kartki z płyty głównej (wcześniej miałem aureal vortex 2 - to była karta) i powiem tyle, bardzo dobra karta. Ponieważ nie na temat zaraz lecę poszukać na google co to jest to kx project a jak komuś się chce napiać to bardzo proszę :)

    1. jak juz wejdziesz w temat kx project, wpadnij do mnie na strone , chris_gd 30/12/05 18:00
      http://republika.pl/mytemp/
      male faq jak przy kx-ach wycisnac moc z foobara

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

      1. przyda się , DmK 30/12/05 18:14
        bo z tego co czytam to wygląda to bardzo zachęcająco :)

      2. Oj dzięki za te stronę , slanter 31/12/05 04:01
        kilka dni temu, po zainstalowaniu Foobara i skorzystaniu z twojego poradnika odkryłem nowy świat dźwięku :) Mój system audio (wcale nie rewelacyjny) dostał duuuużego kopa, słyszę co chwilę jakieś nowe dźwięki ;) Jeszcze raz dziękuję za udostępnienie tego poradnika - sam pewnie nigdy bym na takie skonfigurowanie F2k nie wpadł. BTW mam takie dwa małe pytanka - czemu nie polecasz korzystania z "volume control" i co robi oraz skąd można ściągnąć wtyczkę "crossfader" (nigdzie nie mogę jej znaleźć)? Z góry dzięki za odpowiedź. pzdr

        owoc żywota twojego je ZUS

        1. volume control nie polecam, bo autor wytczek nie poleca , chris_gd 31/12/05 11:01
          ponoc bywaja problemy ze wspolgraniem volume i tego packa, a crossfader podesle Ci na maila (jesli znajde, bo ostatnio nie uzywalem)

          Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
          RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

          1. Zatem , slanter 31/12/05 11:35
            czekam na maila, pozdrawiam.

            owoc żywota twojego je ZUS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL