Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 38503 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy cieszycie się że święta już sie kończą? , daaarek1 2/01/05 16:54
Ja - TAK !!!

AMD Athlon 2500+ Mobile,Epox
8RDA+,2*512MB TwinMos,RADEON
9800PRO,Chieftec 360W DF

  1. [;..;] , GesTee 2/01/05 16:57
    ja sie ciesze z konca roq bo choc niebył zły to jesgo koniec 4mi tragiczny :-/

    :)

  2. dobrze, ze juz po , Nessay 2/01/05 17:07
    w koncu bedzie normalnie :-) szkola, praca, dom, piwko, znajomi ...
    i kochany budzik dzwoniacy o 5:50 :D

    1. a mój , d-a-x 2/01/05 19:57
      pierwszy raz o 5:45 potem o 5:50... 5:55 ( zazwyczaj tak wstaję )... 6:00 ( jak bardzo nie chce mi się wstawać :( ) :D

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

  3. a ja nie , siaraps 2/01/05 17:13
    bo od jutra przewodniczę w remanencie i zapindol będzie.

    "dziś to, co wczoraj trwałym było
    jutro istnieć przestaje"
    dj boom

    1. ale juz po , Nessay 2/01/05 17:15
      to sobie łykniesz browarka i bedzie luzz :)

      1. baaa , siaraps 2/01/05 17:23
        zawsze tak się remanenty kończą :)

        "dziś to, co wczoraj trwałym było
        jutro istnieć przestaje"
        dj boom

  4. nie , bartek_mi 2/01/05 17:29
    nic mi sie nie chce.... a terminy gonia, sesja idzie, w robocie nawal pracy.....
    bleeeeeeee

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  5. NIE , blazejm 2/01/05 17:46
    ja bym tak mogl wiecznie.chociaz szczerze sie przyznam ze powrot do rytmu normalnego dnia troche pomoze i oczy mi odpoczna od kompa:)a.. i jeszcze jedno:znowu z kumplem bede regularnie na piwko smigal bo w swieta zaniedbalismy tego zwyczaju

  6. NIE i dlatego od jutra ide na zwolnienie , Kenny 2/01/05 18:26
    bo gardlo mnie boli :)

    .:Pozdrowienia:.

  7. Tak , Auror 2/01/05 20:47
    bo w końcu zobacze moją bejb ..... tzn. jeeeeszcze nie moją :-) ale już niedługo ....

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  8. nie , PaKu 2/01/05 21:40
    zawsze mi jakos smutno jak po swietach trzeba wrocic do normalnego zycia, ale juz po pierwszym dniu wszystko powraca do normy

    bez podpisu

  9. Jak ja wroce do roboty po pol miesiacu wolnego?! , Grocal 2/01/05 21:58
    Przed Swietami wzialem wolne, bo mnie wirus grypy bezgoraczkowej zlapal (antybiotyki i te sprawy) ale musialem byc "na telefonie" jakby klienci cos chcieli na gwalt. Potem swieta.. Potem miedzyswieta. Potem swieta noworoczne. No a jutro..

    ... jak ja to przezyje?!

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL