Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 38337 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] SANYO 2300 a FOREVER 2400 , Rebel_1 2/01/05 19:35
Jest według was duża różnica między tymi akumulatorkami czy w sumie wychodzi prawie na to samo?

  1. hmm , akustyk 2/01/05 19:47
    Sanyo - wiadomo na czym stoisz. jak pisze 2300 to one rzeczywiscie beda dlugo ciagnac.
    Forever - czytaj noname. te 2400 w praktyce moga sie rownie dobrze miescic w granicach 2100 dobrego producenta.

    bralbym Sanyo bez dwoch zdan

    http://akustyk.magma-net.pl

  2. a CAMELION 2300 ? , Rebel_1 2/01/05 19:50
    j.w.

    1. Cameliony są OK , Remek 3/01/05 09:05
      Używam do oświetlenia rowerowego i jest bardzo cacy...

  3. Czy to wystarczy? , NimnuL-Redakcja 2/01/05 20:01
    http://www.imaging-resource.com/...BATTS/BATTS.HTM

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. myślę, że SANYO będzie OK , Rebel_1 2/01/05 20:16
      j.w.

      1. Tak i są chwalone przez uzytkowników , NimnuL-Redakcja 2/01/05 20:24
        ja ich nie uzywalem, ale mysle, ze sa całkiem niezłe.

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  4. Sanyo od wielu lat potwierdza we wszystkich testch swoją klasę zgodności . , adje 2/01/05 20:15
    To co deklaruje, to jest w rzeczywistości. Z innymi nawet firmowymi różnie bywa, a w najtragiczniejszym wydaniu Panasonic uzyskiwał tylko 50% deklarowanej pojemności przy znamionowym prądzie obciązęnia (czyli 2400 mAh - 240 mA)

    "Nasze namiętności często stają się
    naszym nieszczęściem." (Zygmunt Freud)

  5. ja mam SANYO 2300 , kubazzz 2/01/05 22:54
    i zadnych testow nie robilem, ale bardzo pozytywne wrazenie robia.

    SM-S908

  6. myślę że sanyo są lepsze , Świstak 2/01/05 23:05
    forever nie są złe jak na powiedzmy noname'y. Jakbyś się decydował między forever a profitex albo maxcell albo jeszcze innym syfem z allegro, to bym Ci polecił forever. Ale Sanyo to marka jeżeli chodzi o akumulatorki. Mało kto moze im podskoczyć. Energizer też są ok. Mam Sanyo i Energizer oba 2100mAh i większych róznic nie widzę, no może Energizer się bardziej grzeją przy ładowaniu, ale to moze być autosugestia :) Wyglądają na robione w jednej fabryce (identyczne wytłoczenia z liczbami na spodzie), tylko nie wiadomo kto od kogo kupuje.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL