Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 45249 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z monitorem - rozmywający się obraz... , tramway 3/01/05 09:44
no właśnie...od kilkunastu dni coś się dzieje dziwnego z moim monitorem (płaski dell p991 na trinitronie)...po jakimś czasie od włączenia obraz zaczyna się rozmywać (cały ekran)...wygląda to trochę tak jakby mi okulary zaparowywały (tak za pierwszym razem zresztą myślałem)...nie pomaga rozmagnesowanie monitora, pomaga za to na ogół wyłączenie i włączenie monita...po jakimś czasie (kilkunastu sekundach) coś strzela w monitorze, obraz się wyostrza i jest już ok (podobny "strzał" zdaje się być zresztą przed rozmyciem monitora)...

spotkał się może ktoś z czymś takim? monitor mi pada? z góry thx!

  1. tak, monitor jest do serwisu, kumpel na Iyamie miał to samo , fiskomp 3/01/05 10:02
    Po prostu pada pr'ka odpowiadająca za wysterowanie zbieżności cewek, ten strzał, to nic innego jak przebicie, są dwie możliwości, przerwana ścieżka w pr'ce, druga to syf na niej. W każdym razie domowym sposobem tego nie naprawisz, koszt naprawy będzie śmieszny, przynajmniej kumpel grosze zapłacił, no chyba że serwis do dupy i będzie cię naciągał na wymianę połowy monitora :)

    pozdrawiam,

    1. thx... , tramway 3/01/05 19:35
      ale zanim zaniosę do serwisu to jeszcze poczekam...wydmuchałem kurz ze środka monitora i jakby przestało;-) w każdym razie dzięki za radę..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL