Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3945 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nagrywarka i mulenie kompa podczas nagrywania )-: , pjfox 4/01/05 14:31
Komp:
ABIT Kt7, Athlon XP (1050MHz), 384MB SDRAM, Live! 1024 Player, Barracuda.7 120GB, CDROM Teac 32x, DVD czarny (-: ,
jakiś modem 33.600 ISA, ASUS v7700 (GTS), jakaś sieciówka Realtek, Promise Ultra2 TX (ATA100), zasilacz jakiś 420W

Nagrywarka to:
LiteON LTR 52327S


DVD i LiteON podłączone do w/w Promise na osobnych kanałach
Problem:
Podczas nagrywania płytek muli maksymalnie cały komp, po prostu prawie staje system )-:

Co to może być?
Nie mam zainstalowanych żadnych syfów, trojanów, wirusów itp. barachła
Do nagrywania używam nero 5.5.9.9, oraz CloneCD 4.3.2.3
(na 6.1.3.6 to samo)

Dodam, że przy Nero komp zamula prawie całkowicie, natomiast przy CloneCD czuć, że jest wolniej ale da się pracować....

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. a dma , sakooL 4/01/05 14:42
    wlaczone?

  2. moze za duzo programow w tle chodzi , Paweł17 4/01/05 14:42
    w sumie pomimo, ze sprzet nie najmocniejszy bez problemu powinien nagrywac, a DMA wlaczone?>

    I fell so comfortably numb..

  3. to nie jest głupie pytanie , pjfox 4/01/05 15:06
    jest włączone
    a jesli nawet by nie było (BIOS kontrolera wykrywa na starcie, że napędy są ultraDMA) to gdzie niby mam włączyć to DMA?

    normalnie jest primary channel, i secondary

    a tu w ustawieniach do nagrywarki nie ma
    i w ustawieniach dla Promise też nie ma

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  4. wywal napędy na standartowy kontroler , mirkrup 4/01/05 17:48
    a do Promise'a podłącz HDD

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL