Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10463 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Mobo] ASRock K7Upgrade600 czy K7Upgrade880 ? , Matti 4/01/05 17:44
Sprzęt ma być dla kumpla. Chciałem kupić Semprona 2400+ i do tego ASRock K7VT6 (polecacie ją tutaj) lae jej nie ma w sklepie. Mają za to te dwie. Facet powiedział że niczym się od siebie nie różnią (te na KT600) tylko tym że k7vt6 ma 5xpci a ta upgrade 4xpci+to specjalne wyjście na karte, że sobie athlona 64 można wsadzić (spec.karta za 140 zeta). Płyta jest nawet tańsza od tej k7vt6 (149 vs. 155 z ł). Coś się za tym kryje? Czy rzeczywiście są takie same? A jeśli chodzi o tą na kt880 - może lepsza? Inne mobo nie wchodzą w grę bo musi być cena max. 165 zł. I jeszcze jedno: pójdzie na tym GF2MX400? Jest chyba AGP 4x.

k7upgrade600 - http://www.arest.pl/...&katid=59&grupa=368
k7 upgrade880 - http://www.arest.pl/...&katid=59&grupa=368
k7vt6 - http://www.arest.pl/...&katid=59&grupa=368

  1. Różnice w cenie są niewielkie, , PePe78 4/01/05 18:55
    więc wydaje mi się, że warto dać te 165 zł i mieć chipset via 880 (chyba ostatni pod socket A) i pamięci będą pracowały w dual'u. Co do przejściówki pod A64 to na to nie zwracałbym większej uwagi. Za jakiś czas pojawią się kolejne wersje tych procesorów z innymi magistralami itp. i ta płyta zapewne ich nie obsłuży. Obecne procesory A64 w końcu stanieją jak również płyty pod nie i na pewno lepszym rozwiązaniem będzie w przyszłośći wymiana całego sprzętu niż takie kombinowanie z przejściówkami.

    Z grodu Kraka

  2. Co do k7 upgrade880 , Yorg 4/01/05 19:09
    to AREST zrobil babola i to duzego bo ta plyta NIE UMOZLIWIA instalacji przejsciowki z S939 tylko Socket A - S754.

    Nawet na stronie ASROCKa te plyty sa w kategorii:
    K7 Upgrade (Socket A -> Socket754)

    Mam nadzieje ze to troszke pomoze

    GG: 1706185
    lub komórka :)

  3. A mx400 pojdzie... , Grolshek 4/01/05 23:09
    ...

    ***** ***!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL