Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10360 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problemy z Zone Alarm PRO , Super_Ghost 4/01/05 17:50
Czy ma/miał ktoś z was problem zachodzący przy jednoczesnym urochomieniu ZA i emule??
problem obiawia sie tym.. iż po penwym czasie od uruchomienia emule... i wydaje mi sie że ma na to wpływ również odpalenie innego programy P2P w tym przedziale czasowym.... (mam tu na myśli emule + np. DC, bo gdy jest sam emule to jest ok. lecz również jak się juz tego w/w DC odpali to problem się pojawią aż do restartu ZA, bo jak się wyłączy DC to nie znika) ZA zaczyna zabierać ogromne ilości pamięci (w ciagu nocy może nazbierać sie tego ponad 300MB) oraz okresowo zajmuje na jakies 10s procka w 100%

Wiem że kiedyś teog nie miałem... jakiś czas temu sie pojawiło..... i sądziłem że po przeinstalowaniu systemu bedzie wszystko ok... i się tą sprawą nie interesowałem.. tylko czekałem spokojnie na nowy dysq....
teraz.. gdy mam juz wszystko poinstalowane.... problem powrócił... nie wiem.. może jest to związane z jakimś update zabezpieczeń windy??

orientuje sie ktoś może??

  1. wiesz... , john565 4/01/05 18:19
    osiołek z ZA PRO się nie lubią, pomyśl o kerio lub sygate :]

    f*ck

  2. Z tych samych powodów , PePe78 4/01/05 18:40
    musiałem zrezygnować z ZA. Póki używałem Kaazy to nie było problemu ale DC+ i ZA coś się gryzą.

    Z grodu Kraka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL