Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18649 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

coś mało w tym dziale więc wrzucę jednego etnicznego :) , ili@s 5/01/05 13:11
Ciobanos - dla nie wtajemniczonych - grecki górol coś ala nasz Masztalski
Ciobanos słyszał że w USA to pieniądze leżą na ulicy- tylko zbierać, a że za dobrze mu się nie powodziło postanił wyjechać.
Sprzedał stado owiecek i za uzyskaną kaskę zakupił bilet do NY.
Szczęśliwie doleciał do stanów, przeszedł odprawę, wychodzi przed budynek lotniska ...... patrzy a tu przy krawężniku portfel leży. Uradowany schyla się, już już ma go wziąć i .... macha ręką, przeciąga się i stwierdza - A co to kurna? Od pierwszego dnia praca?

No chyba nikt mi nie napisze że było :) sam go przetłumaczyłem , hehe

  1. hehe , kubazzz 5/01/05 13:21
    nawet smieszny:)

    SM-S908

    1. moe nie bylo, ale i tak stare :-) , J@rek 5/01/05 13:30
      znalem to w wersji z baca... fajne ;-)

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  2. BYŁOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!! hehe , robert71 5/01/05 17:56
    http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2003&id=48954

    *** ********** *** ** ******* *******.

  3. no niezle , m&m 5/01/05 18:41
    nie dosc ze byl to jeszcze sam go zamiesciles LOL

    1. nie zauważyłem że zamieścił, ale numer , robert71 5/01/05 18:44
      ale jesteś spostrzegawczy ;-))

      *** ********** *** ** ******* *******.

      1. dzieki , m&m 5/01/05 18:52
        jakos sie rzucilo :)

        1. cholera - ja to mam skleroze , ili@s 6/01/05 07:46
          przeglądałem starą książeczkę z greckimi dowcipami, a że mi się on strasznie podoba i łatwo go przetłumaczyć to go wrzuciłem :). zaraz znajdę coś czego nie było.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL