Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24594 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odtwarzacz AVI + benchmark dekoderów , JOTEM 5/01/05 21:53
Wprowadziłem trochę poprawek do odtwarzacza AVI dedykowanego dla trybu teatralnego wyjścia TV. Teraz można go używać również na win2000 używając VideoMixingRenderera9 (wtedy niestety nie w trybie teatralnym). Sporo opcji napisów, obsługa wielu przełączalnych ścieżek audio, automatyczne ładowanie następnych części. Jeszcze wersja beta, ale już w pełni funkcjonalna.
Dodatkowo jako efekt uboczny powstał programik do benchmarkowania podsystemu video - wybrany film, wybrany kodek + renderer video (lub bez podglądu). Można własnoręcznie sprawdzić wydajność poszczególnych dekompresorów (ffdshow, Xvid, DivX itp.) z włączonymi rozmaitymi opcjami (postprocessing, napisy deinterlacing itp).
Jak ktoś jest zainteresowany, to krótki opis i pliki są na:
http://jotem.magma-net.pl/

Zapraszam do testowania. Zwłaszcza weryfikacja zdania o wydajności różnych kodeków w divxie jest ciekawa.
Przed instalacją przeczytać opis :-)
Pozdrawiam.

Poryjemy..zrobaczymy

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL