 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 32040 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
XP awaryjny??? , Koy 6/01/05 00:12 jak przy starcie XP odrazu go przylaczyc na ystem aaryjny. Pozmienialem cos w karcie bo chialem na TV wyjscie dac i teraz mi startuje XP ale jest czarno na akrenia. Jaki klawisz moze go pzrelaczyc na tryb awaryny abytam zmienic ustawiania karty graficznej??????Koy - klawsz , dFour 6/01/05 00:16
F8 przy starcie - Albo , !max! 6/01/05 08:12
przy uruchomieniu trzymac SHIFT|Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
|WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO| |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|