Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 39974 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Kto pisal dzisiaj probna z polaka?:> , tecep 6/01/05 14:22
Mnie zniszczyla, tekst z Wprostu o czystosci jezyka, a potem pytania do tekstu no i:
zd 5)
Wymien 3 zalety uzywania anglicyzmow
zd 6)
Z przytoczonych nizej 4 zalet uzywania anglicyzmow skresl jedna ktora nie zostala wymieniona przez autora
No to wzialem i z 6 przepisalem do 5;)
Praca pisemna:/Wokulski i reszta...ehh nic z tej Lalki nie pamietalalem:/Wam jak poszlo?:)

taaaaaaaaa.....

  1. super , Nessay 6/01/05 14:47
    3% ;)

    1. No ja planuje cos kolo 10%:P , tecep 6/01/05 14:48
      123

      taaaaaaaaa.....

  2. to jest to , Nessay 6/01/05 14:55
    Jestem polakiem a na maturze go nie napisze. A angielski na 53% hehe :-) beka ;-)

    1. angielski to zamierzam jutro zniszczyc:P , tecep 6/01/05 15:11
      i poprawic ostatni wynik;)Ilosc lat nauki zobowiazuje;)

      taaaaaaaaa.....

  3. he he he... , Cavva 6/01/05 15:16
    miło wspomnieć próbną, po 8 latach...
    Ech to były czasy, przed maturą wypiłem z kolesiami po 3 browary i miałem taką wenę że zdałem na 3 !!!
    W ogóle to inne czasy były. Rajdy z PTTK w jurę krakowsko-częstochowską, tony browców, cysterny wódki, wagony fajek... Kurwa, tam całe pociągi wykolejeńców jeździły po to, żeby raz w roku sie zapierdolić jak snopowiązałka w lato z obcymi, zajebistymi ludźmi, wiedząc że sie ich już nigdy w życiu nie spotka. Aż sie łezka w oku kręci...
    Gdzie ta ekipa, balety...
    gdzie tamten świat...

    Trzeba wierzyć w cuda żeby być
    realistą...

  4. Ja nie... , Ar3cK 6/01/05 15:56
    ...ale dzieki temu, ze sa probne matury nie bylem dzisiaj w szkole tylko w kinie... ale zebysmy nie mieli za dobrze zabrali nas na "Ocean Strachu", mimo iz tytul moze nie jest zly to film jest BEZNADZIEJNY... strasznie nie polecam...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  5. ogólnie słabo :( , Pietka 6/01/05 18:14
    test moze i ok, ale praca własna do kitu :)

  6. Hehe wlasnie obejrzalem klucz... , tecep 6/01/05 19:18
    i malo rzeczy mi sie zgadza:/

    taaaaaaaaa.....

    1. klucz? , Blaszak 6/01/05 21:14
      mozesz zapodac linka, bo cos nie moge znalesc na sieci :-/ thx

      1. no to zalezy ktore OKE... , tecep 7/01/05 07:05
        moj link to http://oke.poznan.pl/...d=234&submit_element=1

        taaaaaaaaa.....

  7. nie ma co - z boardem się dorasta ;-) , Auror 7/01/05 19:25
    pamiętam jeszcze moją próbną i normalną rok temu :-)
    teraz to ja już jestem MR. student! :-D

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL