Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:18
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47307 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[PILNE] wolna neostrada i problem ze sprzetem! , laciak88 6/01/05 20:56
jest sobie stary komp, ma ponad 5 lat i jak juz wczesniej pisalem (http://twojepc.pl/boardPytanie85871.htm) mam problem z transferem (tylko ze teraz troche lepiej chodzi, do 10 kb/s ale skokowo, nie idzie stale), myslalem ze to neo, ale byl u mnie technik z TPSA i wszo ok, sprawdzilem modem i wszystko ok, to sobie mysle: pewnie cos z portami (mam karte PCI z portami USB), wzialem kumpla kompa, wlozylem karte z portami i... smiga az milo patrzec!!! wykluczylem ja z rozgrywki, ale pomyslalem ze moze cos byc ze slotem PCI, wlozylem karte w drugi port i dalej lipton, sie zdenerwowalem, nie wiem co mam myslec, o co chodzi, jedyna rzecz jaka podejrzewam to plyta glowna, bo z procem wszystko ok, pamieci tez nic nie furaja, aha, windowsa tez wykluczam z rozgrywki, bo w miedzyczasie poszedl reinstal. teraz ledwo co mi sie wczytalo TPC. ktos mi wytlumaczy o co biega??? co to moze byc?

"To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
life's problems."

  1. ja bym tam windows tak szybko nie wykluczal , smichal 6/01/05 21:45
    bo przed wczoraj robilem format dysku i mam czystego windowsa a siec mi sie zachowuje podobnie jak Tobie, tez mam neo i strasznie wolno chodzi - na innym komputerze dziala normalnie i nie wiem co sie dzieje? Czy to jakies nowe wirusy czy co...?

  2. ale w tym problem ze na windows 98 jest to samo! , laciak88 6/01/05 22:20
    ...

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

  3. ej no pomozcie!!!! prawdopodobnie mam cos z plyta glowna, ale nie wiem! POMOCY!!! , laciak88 6/01/05 22:38
    ...

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL