Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:18
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47282 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta grafiki z Allegro :D , MMajchrowski 7/01/05 00:14
kto chce kupic karte z VIVO patrz aukcja Allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39047186

Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
--=M@jcheR=--

  1. no prosze... , slawq 7/01/05 00:24
    a ile slotow rozszerzajacych.... chyba w cenie jedno zero za malo :)

    ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
    hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
    791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

  2. no co? Opis prawie się zgadza. , Morgoth 7/01/05 00:37
    Przecież sprzedający napisał:
    "a w dodatku bardzo cicha, gdyż nie posiada wiatraczka!!! (patrz zdjęcie)".
    Na zdjęciu faktycznie widać radiator :]

  3. to tez jego aukcja , kilerbob 7/01/05 00:51
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39042277 a co do tamtej to fajnie sie czyta a pozniej na dole fota :)

    gg: 4125844

  4. Eee tam, narzekacie ;p , MiloX 7/01/05 08:28
    Ta karta jest bardzo przyszłościowa, jest miejsce na włożenie pamięci, a nawet drugie GPU można wsadzić i wtedy będziemy mieli coś ala SLI ^^

    .:Adopcja, Adaptacja, Improwizacja:.

  5. ja kupilem ALL-IN-WONDER , josh 8/01/05 13:27
    ATI all in wonder 128PRO za 120zl na allegro. Bedzie do kompa, ktory bedzie nagrywal z anteny i cyfry+ i wyswietlal to na TV... Ma sprzetowe kompresowanie do MPEG 1 i 2, do tego spodzieam sie znacznie lepszej jakosci zgrywanego obrazu niz z tanich tunerow TV czy vivo. No i ma pracowac pod Linuxem, a z tego co sie orientowalem to jest soft do linuxa dla serii all-in-wonder... No, chyba ze nic z tego nie wyjdzie :( to karte sprzedam i cos sie pomysli...

    1. yyyy, a co co chodzi? , Morgoth 10/01/05 13:01
      -~*

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL