Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:19
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47346 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

avast co jest grane? , Acid 7/01/05 07:48
to tak apropo tego tematy ze:
Przy zamykaniu systemu pojawia się komunikat ashServ.exe jakies tam bledy i ze pamiec nie moze byc read. i cos tam jeszcze. wczesniej sie to nie pojawiało.

2 problem to jak sie system ładuje to kupe czsu schodzi zanim ikonki sie pojawią. masakra. ok 5 minut . co jest grane?
prooblem z ash polegal na tym ze avast cos nakminil ale reinstalka pomogla.
natomiast dalej mi sie ikony i system laduja strasznie dlugo. jak avast byl odinstalowany oto wsio sie zaladowalo bez problemu bardzo szybko. co to moze byc i jak to naprawic zeby nie rezygnowac z avasta?

ACID

  1. zainstalować najnowszą wersję AVASTA , Master/Pentium 7/01/05 08:58
    a potem patrzeć w logi co się ewentualnie kaszani

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  2. mam , Acid 7/01/05 11:00
    najnowsza

    ACID

    1. no to zajrzyj do logów , Master/Pentium 7/01/05 11:17
      bo tak "z powietrza" to nikt ci nie powie co jest nie tak.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

  3. Hmm, miałem wczoraj to samo , P@blo 7/01/05 11:17
    Przy zamykaniu Windowsa pojawił mi się podobny komunikat. Wtedy nie zczaiłem, że chodzi o Avasta. Zwłaszcza, że wcześniej było w porządku. Wydaje mi się, że w nowej wersji coś namieszali. Mam też problem ze skanerem poczty i The Batem. Gdy skaner jest włączony to poczta się ściąga ślamazarnie wolno. Może lepiej zainstalować jakiś inny program, ale darmowy i o podobnych możliwościach jak Avast? Tylko jaki?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL