Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63507 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka jest roznica w wydajnosci pomiedzy agpx4 a agpx8 ? , sakooL 8/01/05 19:49
a pci-express x16?
Chodzi mi glownie o gry

  1. wydajnosc ? , RusH 8/01/05 21:01
    praktycznie zadna
    roznice sa w taktowaniu grafik, te AGPx8 byly troche wyzej taktowane aby w testach lepiej wyszly

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. rush , krogulec 8/01/05 21:35
      ale on jeszcze w tresci zapytal o pci-e ;-) W zasadzie tez zadna. Pci-e ma wieksze mozliwosci, ale narazie chyba jeszcze nie wykorzystane. Zreszta warto przeczytac artykul Krisa http://twojepc.pl/..._express_kontakt&strona=1

      1. PCIe , RusH 9/01/05 03:03
        pcie jest za to wolniejsze :)
        tz transfer jest wiekszy, ale rowniez OPOZNIENIA, a transferu juz w agpx4 jest za duzo

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

    2. wlasnie , sakooL 8/01/05 23:12
      tak sie zastanawiam nad sensownoscia wprowadzania pci-e

      1. wydaje mi sie, ze , josh 10/01/05 00:49
        PCI-E jako nowa technologia (i nie chodzi tylko o zastapienie AGP, tylko calej magistrali systemu) aktualnie nie wnosi nic wartego uwagi... ale za jakis czas, okazac sie moze, ze architektura PCI/AGP jest kula u nogi nowych systemow, dlatego juz teraz zmieniaja na cos bardziej jednolitego...
        Poza tym ja mam nadzieje, ze skoncza sie problemy aktualnego PCI typu:
        -------------------
        [...] cos nie dziala to nalezy najpierw sprawdzic karte w innym slocie :)
        -------------------

        Obcenie PCI-E jest o tyle lepsze, ze mozna kupic fajnego radeona x700 albo GF6600GT (6600 jest tez na AGP ale drozszy)... Z kolei na PCI-E nie ma, o ile sie nie myle, radeona x800 oraz GF6800, dlatego zastanow sie najpierw jaka chcesz miec grafike w nowym systemie a potem dopasuj plyte glowna.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL