Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69447 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Błąd explorera w Windows 98 , krogulec 9/01/05 13:22
"Explorer spowodował błąd: nieprawidłowa strona w module KERNEL32.dll przy 017f:bffc06af" kazde odpalanie kompa konczy sie takim komunikatem. Czasami po nacisnieciu na zamknij widac juz potem tylko tapete pulpitu, a czasami pojawia sie pasek i ikonki, ale proba odpalenia czegokolwiek konczy sie podobnym bledem. W trybie awaryjnym przeskanowalem kompa AVG i Scandiskiem, ale nie wykryly zadnych bledow. Komp to stary laptop Toshiby, a ja dawno nie mialem do czynienia z win98 wiec nie bardzo wiem jak to ugryzc. Gdyby to nie byl laptop to pewnie juz dawno by mnie trafilo i zrobilbym format, ale poniewaz tutaj instalka umieszczona jest w katalogu windows/cab to moge uruchomic jedynie setup lub setupcor bez formatowania, ale nie bardzo wierze, ze to pomoze. Nawet nie wiem jak sie dostac do biosu, zeby ewentualnie wystartowac instalator z jakiejs plytki, bo informacja o tym sie nie wyswietla, a zadne standardowe klawisze nie dzialaja :-((( Oki rozpisalem sie troche ;-) No to jakie mam opcje?

  1. hmm , bor@s 9/01/05 14:05
    do biosu wciskaj ESC przy starcie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL