Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14

 Dzisiaj przeczytano
 77577 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Firefox nie chce zainstalowac shockwave... , ViS 9/01/05 17:40
nie ma roznicy czy robie to przez przegladarke i pluginy czy ze sciagnietego instalatora. wszystko jest ok, pisze ze zainstalowano i ladnie, ale po wejsciu na strone znow pokazuje klocek i "sciagnij plugin"
ocb?

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. i jeszcze dwie wkurzajace rzeczy , ViS 9/01/05 17:45
    1. mam firefoxa w wydaniu moox, i zeby spolszczyc trzeba go uruchomic z parametrem odpowiednim. Czyli skrot z parametrem = polska wersja firefoxa. Ale jesli cos otwiera mi przegladarke, to bezposrednio z exe i uruchamia sie angielska...
    i 2. jak zarzadzac cookiesami? bo widze ze mozna tylko wlaczyc/wylaczyc, a ja chce zeby za kazdym razem mnie pytal

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. więc tak , masta killa yoshi 9/01/05 18:02
      co do cookie to Prywatność >> Ciasteczka i wszystko masz czego potrzebujesz.
      co do plugina to dziwne a zobacz czy masz w katalogu /firefox/plugins/ odpowiedni plik (w windows to się chyba nazywa ShockwaveFlash.class czy jakoś tak)

      born to emerge

      1. re: , ViS 9/01/05 18:53
        Grocal - Dzieki za pl wersje
        Yoshi - O tym wiem, ale nie o to mi chodzi. Chcialbym cos takiego jak w IE > Cookies- monituj. Zeby kazdy cookie prosil o zezwolenie na zapisanie. Moze jest ale nie umiem znalezc bo widze tylko pare opcji tam

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. Shockwave dalej nie dziala, restart nie pomaga , ViS 9/01/05 18:54
          tak jakby firefox byl "odporny" na tego plugina

          I will not buy this record - it is
          scratched.

          1. w katalogu plugins mam npswf32.dll , ViS 9/01/05 18:56
            wiec to chyba to... 808kb
            ale restart tez nie pomaga, dalej jest zielony klocek i chce instalowac od nowa... :/ moze to kwestia tego moox'a?

            I will not buy this record - it is
            scratched.

    2. co do polskiej wersji mooxa , Grocal 9/01/05 18:07
      http://www.moox.ws/.../mozilla/localizedbuilds.htm

      i lec szukac polskiej... zadnych przelacznikow, zadnych problemow... a z pluginami rzeczywiscie na poczatku mialem jakies problemy. Chyba zrestartowanie kompa pomoglo...

      Na pewno, na razie, w ogóle...
      Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
      Ortografia nie gryzie!

      1. A co daje ten MOOX ? , JE Jacaw 10/01/05 01:31
        W stosunku do standardowego Firefox'a ?

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

        1. chodzi mi lepiej(szybciej) niz standardowy , ViS 10/01/05 15:19
          jest podobno specjalnie skompilowany pod odpowiednie procki, na stronie masz wszystko napisane

          I will not buy this record - it is
          scratched.

  2. Hmm... , DJopek 9/01/05 17:50
    Spróbuj po zainstalowaniu wyłączyć przeglądarkę i zrestartować komputer - u mnie było identycznie pod Maxthonem, za każdym razem ściągał od nowa...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL