Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76931 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos ma zbedny klucz rejestracyjny z warcrafta3 PL? nie cd-key! , Maniak 10/01/05 00:52
Juz wyjasniam.
cdprojekt jest jednym z dystrybutorow World Of Warcraft na Polske. Mozna zamawiac gre w 2 wariantach za 199 zl i za 159 zl. Aby zamowic tansza potrzebny jest klucz rejestracyjny z oryginalnego warcrafta 3 PL (i z W3:Frozen Throne PL) sluzacy do rejestracji gry na stronie cdprojekt'u.

I tu mam goraca prosbe jezeli ktos posiada i nie bedzie bedzie zamawial WOW'a ani nie rejestrowal gry czy moze mi ow klucz przeslac na prv ?

Od siebie dodam ze posiadam oryginalne wersje W3 i W3:Frozen Throne ale w wersji angielskiej a w nich takiego klucza nie ma :(.

Bylbym bardzo dzwieczny :) jak widzicie mozna zaoszczedzic troche grosza. Ktos mnie poratuje ?

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. ja potwierdze, ze , Tummi 10/01/05 00:58
    Maniak ma troszke pudelek od oryginalow Blizzarda... Napewno wiecej niz ja :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. prosisz nie o to co trzeba i nie na tym boardzie... :) , prezesmaks 10/01/05 09:46
    Każda osoba, która ma zarejestrowanego W III lub dodatek, może zamówić 3 egz. po 159,9. Więc lepiej przejdź się na stronke cdp i zagadaj. Można zrobić tak, że ta osoba może zamówić już na Twoje dane i Twojego maila- Ty dostaniesz potwierdzenie od CDP. Nawet pracownicy CDP to proponują.
    Bynajmniej wqiększe szanse na uwgzlędnienie Twojej prośby masz na Forum CDP lub w komenatrzach na stronie CDP.

    No pain No game!!!

    1. <.> , Maniak 10/01/05 11:16
      nie wiedzialem :) thx

      Zmień swój podpis na Boardzie

      1. nie ukrywam , prezesmaks 10/01/05 11:19
        iż mogę pomóc :). Mail podany jest.

        No pain No game!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL