Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84152 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy da się jeszcze szybciej? , JasioWP 10/01/05 15:25
Zastanawiam się czy gdybym miał Athlona XP 3200+ [nie kręcony, normalny procek] to czy dało by się go jeszcze podkręcić? Moje podejrzenia wzbudził post o pewnym sempronie : http://twojepc.pl/boardPytanie86259.htm ...

I to mi nasuwa pytania :

Jakie FSB ma Athlon XP 3200+ [nie kręcony]
Semp overclockuje się z 2@2.4 ?
Czy Athlona XP 3200+ da się kręcić przez zmiane FSB na wyższe (moja płytka ma max. FSB 200)?

Pomóżcie w rozważaniach trola i z góry THX

  1. da się , Auror 10/01/05 15:27
    trolu

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. czyli on ma FSB 166? , JasioWP 10/01/05 15:29
      ...

      1. Nie. On ma 200MHz więc przydała by sie naprawde dobra płyta do tego kręcenia , trol 10/01/05 15:42
        chyba coś takiego jak : AN7 Guru (z tego co pamiętam to to jest max płyta do podkręcania)
        Do tego jeszcze jeszcze jakieś pożadne ramy - conajmniej 400MHz
        Do tego jeszcze fajny zasilacz.

        Czyli tak ogólnie to musiałbys wydac kupe kasy na dobre podzespoły...nie opłaca sie.

  2. Adminie da sie szybciej , Fantomas 10/01/05 15:32
    wywalić tego trola ?

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. ale za co? , JasioWP 10/01/05 15:38
      nie spamuje, nie krytykuje chamsko więc czego?

      1. Za niewiedze :P , !max! 10/01/05 15:43
        Z tak w ogole to A3200+ chodzi na FSB 200 MHz. Podkrecic sie da bo wszystko sie da w jakims wiekszym lub mniejszym stopniu podkrecic.
        www.overclockers.com -poszukaj sobie na ile pojdzie

        |Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
        |WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

    2. nie widze za co , gorky 10/01/05 16:03
      chyba ze za to ze nie daje zdjec siostry - wtedy to ok :)

  3. To teraz pytanie , JasioWP 10/01/05 15:46
    Ile kosztuje dobre mobo ASUSA pod Socket A [Dureń, Athlon XP, Semp.] ?

  4. Aha, na opakowaniu mojego mobo jest napisane FSB 400 ready... , JasioWP 10/01/05 15:54
    Czyli efektywne (tak jak przy grafach)?

    Bo max. wyciąga fsb 200

    1. Ja ci nie wytłumacze bo nie pamiętam ale jak na pudełku pisze 400 , trol 10/01/05 16:04
      to znaczy ze procek powinien iść na 200
      Jakoś sie to tak podwójnie liczy . Zapomniałem o co w tym chodziło.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL