Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92127 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Firewall czesto wyswietla mi taki komunikat- co to znaczy? , sakooL 10/01/05 18:00
Someone from m218.c153.petrotel.pl [217.28.153.218], port xxxx wants to connect to port xxx owned by 'Generic Host Process for Win32 Services' on your computer

Numery portow sie zmieniaja
Dodam tylko ze jestem abonentem petrotelu i mam tam stalke zalozona
Czy to jest normalny proces, czy mam go na stale w kerio zblokowac?

  1. numer ip tez siem zmienia , sakooL 10/01/05 18:01
    ale jest z tej samej puli

  2. to utworz regule dla svchost ... , Nebuchadnezzar 10/01/05 18:14
    blokujaca polaczenie przychodzace od m218.c153.petrotel.pl [217.28.153.218] na wszystkich portach i problem z glowy.

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    1. no tak zamierzam zrobic ale , sakooL 10/01/05 18:19
      ciekawi mnie co to jest, bo pojawia sie bardzo czesto

      1. To podaj port , Sherif 10/01/05 20:08
        pewnie 445 lub 135

        1. rozne , sakooL 10/01/05 20:22
          ale 135 na pewno

          1. 135 i 445 to , Sherif 10/01/05 20:26
            różne sassery i blastery ale bardzo być może, że ktoś umyślnie bawi się w skanowanie portów lub załapał robala który "sieje".

            1. 445 , sakooL 10/01/05 20:28
              tez

  3. hmm , Czarek 10/01/05 20:10
    "wants to connect to port xxx owned by"

    a ten port xxx u ciebie lokalnie to jaki konkretnie? i jaki protokol (TCP,UDP, inny)?

    1. TCP , sakooL 10/01/05 20:29
      >>>>>>

      1. hmm , Czarek 10/01/05 21:08
        te przychodzace TCP 135 i 445 mozesz spokojnie zablokowac - to sa robale

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL