Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91916 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] Czy ktos z was ma moze do sprzedania bilety na skoki w Zakopanem? , dawidy 10/01/05 21:12
Kolezanka bardzo chce kupic i poprosila mnie o pomoc. Na allegro widze troche aukcji, ale jakos ci sprzedajacy nie za bardzo mi wygladaja, a nie chce ryzykowac jakiegos zonka, tym bardziej ze nie chodzi o mnie.
Moze ktos z was ma do sprzedania? Chodzi o dwa dni, czyli dwa bilety (sobota i niedziela 29-30 styczen)

102594

  1. Ja nie mam ale sie wybieram... , Ament 10/01/05 21:17
    z przyjaciolmi, choc bardziej nas bedza interesowac oscypki + piwko oraz imprezka na Krupowkach niz sam AM i jego skocznosc;-) Moze ktos sie wybiera i bedzie w ten weekend w Zakopcu?

    I
    -AMENT-
    I

    1. to juz , sakooL 10/01/05 21:24
      w ten weekend jest?

      1. No nie... , Ament 10/01/05 21:29
        29/30.01

        I
        -AMENT-
        I

      2. hmm , Czarek 10/01/05 21:30
        > (sobota i niedziela 29-30 styczen)

    2. ja sie nie wybieram , dawidy 10/01/05 22:22
      bo jakos mnie nie kreca ani skoki ani zakopane, poza tym sesja jest... ale kolezanka mnie tu meczy strasznie, zebym jej pomogl, a niektorym kobietom sie nie odmawia ;-)

      102594

  2. nie chcę robić reklamy ale , viktorio 11/01/05 02:14
    użytkownik Sparky81 zarejestrował się ponad 3 lata temu i nie ma żadnego negatywnego komentarza więc:
    http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=39308831
    http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=39308777
    Chyba że szukasz tutaj jelenia który sprzeda ci za 30 zł .

    1. nie szukam jelenia , dawidy 11/01/05 12:23
      szukam kogos pewnego, ten juz nieaktualny
      znalazlem kolesia w wawie, moglbym odebrac osobiscie, zadzwonilem, okazuje sie ze gosciu nie ma jeszcze tych biletow.... a wystawil na aukcji 3 komplety na kup teraz... grrr.. jak mnie denerwuja tacy allegrowicze...

      102594

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL