Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98038 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak lepiej importowac 8 min film do flasha, w swf czy fla? , DmK 11/01/05 17:20
Wlasnie takie pytanie, mam na sobote zrobic prace dyplomowa i musze zaczac importowac filmy(kazdy po okolo 8 min) do flasha w formacie avi, zrobione za pomoca techsmith camtasia. Jak zrobilem to w czystym avi techsmith import trwal ok 40 min potem podzial na klatki i po tym wszytskim jak sie wgralo chcialem gnoja zeskalowac i wysypal sie flash z bledem out of memory..... Teraz chce przekonwertowac filmy do swf lub fla i nie wiem ktory jest bardziej wydajny lub gdzie bedzie lepsza konwersja (avi zajmuje ok 120 mega), poniewaz filmu bede mial ok 3 godz. bede wdzieczny za pomoc

  1. a czemu flash? , Master/Pentium 11/01/05 20:36
    niezbyt ten format do filmów się nadaje.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. film jest w formacie avi , DmK 11/01/05 21:27
      i wkladanie go do flasha gdzie bedzie zrobione menu trwa nawet godz, a 11 minutowy avik zajmuje ok 130 mega, flash po zaimportowaniu musi go rozloazyc na klatki(a to nie wiem po co) i wysypuje mi system. Zastanawiam sie czy swf nie pojdzie lepiej, tzn zastanawialem sie, ale nic z tego sprawdzilem i jest to samo... teraz bawie sie z przerobka na mov, bo mam na dysku pare tutoriali po 16 minut i w mov zajmuja tylko 17 mega.... szkoda ze camtasia tyle to wszystk robi i nie ma opcji zapisywania od razu do np mov.

      1. a ja cie nadal nie rozumiem , Master/Pentium 12/01/05 10:45
        co chcesz osiagnac? Mniejsze pliki? To popracuj nad kompresja w AVI a nie pchaj sie w egzotyczne formaty. Powiedz co chcesz i co masz a pomyslimy co dalej.

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

        1. mam film w formacie avi , DmK 12/01/05 11:55
          ktorego wkladam do flasha i trwa to godz., film trwa 11min (nie 8) i zajmuje ok 130 mega. Teretycznie nie chodzi mi o wielkosc pliku tylko zeby film sie szybciej do flasha ladowal, a nie godz i zeby nie wywal mi komunikatu windows ze system musi zwiekszyc wirtualna i takie tam.

          1. powtarzasz sie ale nie wyjasniasz , Master/Pentium 12/01/05 14:20
            dlaczego akurat flash? Ten format nie sluzy do tworzenia filmow (animowanych owszem ale i tak nie tak dlugich).

            Nie ma tego złego , co by się w gorsze
            obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
            włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL