Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116884 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

trzski w radioodbiorniku , zielnet 13/01/05 15:51
co zrobic aby wyeliminowac trzaski podczas słuchania radia - głównie pojawiają sie jezeli np. włączy sie cos do kontaktu ( moment włączenia/wyłączenia, wł. światła itp.

  1. Zainstalować dobry filtr sieciowy , El Vis 13/01/05 16:24
    chyba powinno wystarczyć.

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

    1. mozesz cos wiecej napisac? , Tummi 13/01/05 16:32
      jakas fotke, na co zwrocic uwage?
      Nowe budownictwo, a jak sie lodowka wlacza, albo nawet swiatlo! to glosniki pierdza, ze az strach :/

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. Jak się włącza lodówa i się dzieje źle , El Vis 13/01/05 18:05
        To wina samej lodówki, prawdopodobnie masz do wymiany kondensator przeciwzakłóceniowy. Dziwną dla mnie sprawą jest to że pierdzi również przy zapalaniu światła. Taka żarówka... cóż to za obciążenie. Proponował bym zakup czegoś takiego, wszelkiej maści listwy komputerowe nie mają startu przy tym
        http://www.filtercon.com.pl/kat_pfpz2.html
        Oczywiście nie mogę Ci zagwarantować że zakłócenia całkowicie zostaną wyeliminowane, jednak pewnym jest że zostaną zminimalizowane. Jak bardzo - ciężko przewidzieć.

        I don't suffer from insanity.
        I actually quite enjoy it.

        1. gdyby tylko lodowka, to bym olal, , Tummi 13/01/05 18:15
          ale slysze w glosnikach _kazde_ rozpoczecie pobierania pradu w mieszkaniu. Wszystkie gniazdka i wszystkie zarowki :O Mieszkanie wynajmowane, takze remont nie wchodzi w gre.

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

          1. Kurcze , El Vis 13/01/05 20:42
            moja wiedza w tej dziedzinie jest mocno ograniczona, ale może to być wynik przeciążenia. Sprawdź czy bezpieczniki w mieszkaniu oraz te główne nie brzęczą.

            I don't suffer from insanity.
            I actually quite enjoy it.

  2. zostają jeszcze baterie ;) , zielnet 14/01/05 09:19
    na bateryjkach cicho :) przynajmniej jestem pewny ze zakłucenia idą po sieci a nie w powietrzu ( przez antene)
    teraz albo ładowarke i akumulatorki (100% pewnosci ze nie brzdeknie) albo dobra listwa ... chyba sobie daruje radio , zawsze jest jeszcze internetowe ale w sypialni wieczorkiem ..:)
    dzieki za podpowiedzi

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL