Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116930 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LAME] jak polaczyc sie z wybranym serwerem w lineage 2 ? , CAREK13 13/01/05 19:04
dzisiaj sobie zassalem ta gierke, zalozylem konto na noobgames, mam IP serwera, ale nie mam pojecia gdzie sie wpisuje to IP, prosze o pomoc.
gra zassalem z www.lineage2.com

  1. niewiem jak... , LuZnY 13/01/05 20:55
    na noobgames, nigdy o nim nie slyszalem... ale kazdy server l2 jaki odwiedzilem mial wlasny plik l2.ini/caly patch z dodatkami udostepniony gdzies na www

    cs is halflife - q3 is lifestyle

    1. no tak nie doczytealem... , LuZnY 13/01/05 21:09
      wiec skoro masz juz ip i chce ci sie bawic to sciagniej to http://members.lycos.co.uk/luzny/l2j-dist-0.3.rar odpal updateIni.bat i podarzaj za instrukcjami :p
      a tak ze swojej strony polecam ci ten servek http://l2.hsclan.com - najlepszy jaki spotkalem dotychczas (a zwiedzilem ich calkiem sporo), 1000+ osob, sporo polakow (jest nawet polskie subforum) wlasny server ventrillo/ts2, downtime'y zdarzaja sie rzadko (w porownaniu z innymi prywatnymi serverami), admini ciagle nad nim pracuja, cos poprawiaja, robia eventy... no i rate jest dobrze wywazony exp x5/sp x5/adena x8/item drop x1+1

      cs is halflife - q3 is lifestyle

  2. dzieki, po poludniu zobacze co sie da zrobic , CAREK13 14/01/05 07:17
    pozdro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL