Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116831 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nie ma netu z osiedlowki ... co jest ?? , Milo 13/01/05 20:51
Witam !!
Moi znajomi mają net podciagniety z osiedlowki ... Sa zabezpieczenia- Zone Alarm, Norton ... ale chyba się coś przedostało bo ne działają im żadne strony pod Internet Explorerem, GG działa. Pokazują się takie komunikaty:

Najbardziej prawdopodobne źródła błędu to:
Administrator serwera cache nie pozwala temu cache na bezpośrednie połączenia do serwerów źródłowych
Wszystkie kooperujące serwery-rodzice są w tej chwili niedostępne.

Dzwonili do Admina i z siecią osiedlową jest Ok ... od czego mozna zacząć ?? co sprawdzić itp ?? może to typowe objawy jakiegoś wirusa ??

  1. spróbuj Firefoxem , Diablodk 13/01/05 21:12
    jakąś stronę otworzyć

    1. omg , ViS 13/01/05 21:15
      eee ? ze co net nie dziala ale ff pojdzie? ff ma wbudowana funkce "activate internet" ?
      no daj spokoj...

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. mozliwosci sa inne... , ViS 13/01/05 21:16
        moze cos przestawili w dns, moze firewall zablokowal albo wlasnie dns albo dostep programu...

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. jak ci net nie działa to GG używasz przez telefon czy SMS ?? , Diablodk 13/01/05 21:56
          123

          1. przeczytaj mojego drugiego posta... , ViS 13/01/05 22:23
            i zastanow sie co piszesz

            I will not buy this record - it is
            scratched.

            1. przeczytałem , Diablodk 14/01/05 01:06
              i tak myśle, że nawet gdyby dns mu zablokowali to i tak mógłby sprawdzić czy Firefox coś robi czy nie, a jak nie robi to sprawdzać coś innego, prawda

  2. moze , myszon 13/01/05 21:17
    DNS padl?

  3. a proxy ? , Tomuś 14/01/05 22:15
    ustawione ? potrzebne ? Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL