Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4562 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ATI X600 i TV-Out , siriah 14/01/05 09:41
Witam!
Mam taki problem z w/w sprzętem:
Po podłączeniu kompa
(tv-out - S-Video - przejściówka na czincz - 5 m niskostratnego kabla - czincz na euro - telewizor)
z telewizorem i ustaiweniu wszystkiego w sterach jak trzeba - wszystko działało jak należy (nawet film był na TV - Ci co znają problem Catalistów - wiedzą o czym mówię).
Po wyłączeniu kompa, podłączeniu drugiego kabla (pierwszy był testowy) i ponownym starcie kompa - obraz się zkefił!
Ciemny, ledwo widoczy, kolory mocno przejaskrawione.
Po ponownym przełączeniu kabla - dalej to samo - obraz ciemny, ledwo widoczy, kolory mocno przejaskrawione.
Po wymianie przejściówki z S-Video na czincz - obraz jasny, ale blade, zanikające kolory (aż do cz/b włącznie).
Odinstalowanie i ponowna instalacja sterów - nie pomaga.

I sprawa nr dwa. Identyczny problem mam z GeForce MX 440... :/ Ręce opadają.
Proszę - Pomocy!!!

Jeżeli macie jakieś programy/stery/łaty/CokolwiekCoPomoże - wrzućcie na mi na FTP\'a : siriah.dyndns.org user/pass: ati
AKTYWNY TYLKO MIĘDZY 8:00 A.M. a 1:00.
albo podajcie link tutaj.
  1. tak sobie mysle , Dhoine 14/01/05 09:59
    skoro identyczny problem jest z inna karta - to moze problem lezy w innym miejscu - np. wejscie euro w TV jest zwalone (mozesz sprawdzic podpinajac jakies stare video)?

  2. to chyba nie to.... , siriah 14/01/05 10:10
    tam gdzie podłączam GeForce MX440 z TV, na tym samym gnieździe pacuje na przemian kamera i komp
    obraz z kompa - jak w poście
    obraz z kamery - żyleta

  3. Halo! , siriah 15/01/05 00:00
    Pomocy! Sam nie dam rady!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL