Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4705 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

odczytywanie "gwiazdkowanych" hasel w XP ? , XCLONE 14/01/05 09:48
Witam.

Kiedys do w98 bylo takie cos, co sie wabilo "Revelation". Jechalo sie celownikiem na gwiazdki i pokazywalo sie haslo. Czy do XP tez ktos cos takiego zrobil ? Musze przeniesc konta pocztowe, a nie pamietam hasel :P Mam je oczywiscie "zagwiazdkowane" (chociaz w XP to sa teraz Wielkie Kropy) ...

--
Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. a to w xp nie działa? , myszon 14/01/05 10:09
    wątpie żeby pozmieniali zabezpieczenia. Sprawdź: http://banita.pl/pliki/revelation.zip

    1. juz widze :) , XCLONE 14/01/05 10:15
      ludzilem sie, ze w xp sa jakies wieksze zabezpieczenia .. .:D

      sorry ;)

      --
      Pozdr.
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

      1. No łudziłeś się... , JE Jacaw 14/01/05 16:38
        ...Revelation dziła na wszystkich Windowsach... wprawdzie nie testowałem na 2003, ale tam też chyba będzie działał. :-)
        Nieby kiepsko, ale mi ten brak "zabezpieczeń" w tym względzie pasuje, bo już kilkakrotnie Revelation mi pomógł przy hasłach pocztowych. :-)

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

  2. To może ariskkey , McIsland 14/01/05 10:57
    http://www.lostpassword.com/...iskkey/ariskkey.exe


    i tu jeszcze kilka innych ponizej troche jest dział o hasłach
    http://www.itsolvers4u.com/down/security.htm

    GTD ...

  3. chyba sie nie da... , xmac 16/01/05 17:41
    odszyfrowanie dzialalo tylko na okreslonych typach pol, wstawianych przez programistow, ale od kilku lat niewiele osob ich jeszcze stosuje
    zamiast odszyfrowania proponuje programy, ktore potrafia skopiowac outlooka na innego kompa, przenoszac hasla, konta...

    dual&mobile power
    XMAC

    1. update... , xmac 16/01/05 17:43
      revelation w outlooku 2k3 dalej dziala, ale coraz rzadziej nowe programy pozwalaja na takie operacje

      dual&mobile power
      XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL