Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 8098 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomóżcie w wyborze obudowy srebrnej, czarnej lub srebrno-czarnej , Soulburner 14/01/05 16:27
takiej, żeby pasowała do klawiatury Logitech UltraX-Flat (tak, chwalę się ;)).
Najlepiej byłoby, gdyby była to buda w cenie do 150, max 200zł. Zasilacz nie ma znaczenia, mój Modecom 300W sprawuje się bardzo dobrze ;)

Z góry dzięki za wszelkie porady :]

You must gather your party before
venturing forth.

  1. ..... , Hawaj 14/01/05 16:57
    ja polecam tą obudowe
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7127 sam mam taką, i jak kupowałem to zarzyczyłem sobie bez zasilacza i płaciłem coś około 150zł

  2. Do UltraX-Flata to polecam cos z tej polki... , Ament 14/01/05 19:17
    http://chieftec.pl/index.php?action=cx01

    Osobiscie mam CX-01SL-SL-B (cala srebrna z czarnym panelem) i musze Ci powiedziec ze wlasnie do Flata, czerwonego MX510 i srebrnego monitora Mitsubishi pasuje jak ulal;-) Budy mozna kupic w wiekszosci bez zasilacza - sam tak zrobilem bo moj HuntKey mimo wieku ciagnie i ciagnie;-) Chyba nie musze opisywac zalet takiej budy - popatrz na zdjecia... Jedyny minus jest taki ze najlepiej miec czarne napedy bo jak sa biale nie bardzo pasuja jak panel jest otwarty...

    I
    -AMENT-
    I

    1. no no , dawidy 14/01/05 21:57
      A myslalem, ze te nowe czifteki to tylko designem sie roznia od starych poczciwych dragonow. A tu widze troche nowosci, szczegolnie podoba mi sie to montowanie dyskow, o wiele wygodniejsze niz koszyczki w starych dragonach.
      Ech, gdyby nie to, ze dragonik mi sie podoba bardziej, to juz bym myslal nad zmiana budy ;)

      102594

  3. a ja mam taka , smichal 14/01/05 20:02
    http://www.modecom.pl/...=PRIME+II&send=Szukaj
    i jest calkiem fajna i do mojego logitecha pasuje :)

    1. Mialem, nie polecam... , Wolf 14/01/05 21:10
      Zmienilem tak szybko jak sie dalo na srebrnego biga dragon od chieftec'a...

      Vey iz mir!

      1. Aha... , Wolf 14/01/05 21:11
        Dla czego - marna cyrkulacja powietrza...

        Vey iz mir!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL