Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 20:20
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38

 Dzisiaj przeczytano
 46910 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy działa wam Torrent.org.pl?? , jjjt 16/01/05 14:49
kurde od paru godzinek próbuje tam wejsc i nie moge... Zobaczcie czy wam działa... wydaje mi sie ze moj usługodawca przyciął dostep do tego typu stronek bo u kumpla tez nie dziala.

  1. Nie działa , McIsland 16/01/05 14:52
    j.w.

    GTD ...

  2. nie , Darek K. 16/01/05 14:52
    ...

    Everything that has a beginning has an end

  3. nie dziala :) +pytanie , ViS 16/01/05 14:53
    czy torrent ma cos takiego jak "low id" w emule?
    bo jestem za jednym kompem ktory ma neo 640, i cos powoli ssie. Wlasciwie wiecej odemnie ssaja niz ja biore :/

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. no wiesz ... , jjjt 16/01/05 15:08
      u mnie łącze ma 11Mb/s i zadko widze zeby było 0-1kB/s

    2. tak jakby :) , Morgoth 16/01/05 15:13
      skoro jesteś za NATem to nie możesz połączyć się z innymi komputerami za NATem, a co za tym idzie - masz mniej źródeł, czyli wolniej ściągasz.

      1. hmm , ViS 16/01/05 16:24
        najwiekszy transfer jaki mialem to 25kb/s
        upload caly czas w granicach 15-20, a download srednio 10 :)

        I will not buy this record - it is
        scratched.

  4. Nie dała juz od paru dni - mi wczoraj udało sie dojśc do logowania , trol 16/01/05 14:53
    podobno na serwerze mają problem z jednym z dysków.

    ps. ludzie sie dziwią a tak naprawde to ja juz nie pamiętam kiedy ta stronka działała :/

    1. ja pamietam , jjjt 16/01/05 14:59
      za starych dobrych czasów przez zmianą wystroju torrenta:)

  5. ja dzisiaj rano , Ptaszek Bitumiczny 16/01/05 14:58
    jeszcze pobieralem pare pliczkow ale teraz dupa, zreszta u nich to normalka :)

    Kierowca Bombowca
    A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
    giga 913N i inne bajery

  6. Raz dziala, a raz nie. , Mms 16/01/05 15:49
    A jak juz cos chodzi, to raczej jest to www.torrent.org.pl/forum . Niestety jest problem z dyskiem.

    Pozdrawiam

  7. mi działa , patinka 16/01/05 17:04
    cały czas ale nowe torrenty przeglądam przez RSS. Warto - dużo mniej nerwów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL