Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 53144 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sid Meier's Pirates! - pytanie , marcino 16/01/05 18:22
czy ktoś z szanownych boardowiczów wie jak u licha wykopać skarb - mam mapę, ekipe w skazanym przez nią miejscu i nie moge znaleźć opcji kopania..... proszę tylko nie piszcie mi zebym zajzał do instrukcji bo takowej nie posiadam ;-)

pozdrawiam

  1. klikasz , WooKy 16/01/05 18:35
    na kamien - najczesciej z krzyzykiem juz chodzac po wyspie i spoko sami go wydlubia

    bitnoi.se

  2. A fajne te Piraty chociaz? , maddog 16/01/05 20:21
    j.w

    1. prawie wierna kopia poprzedniej wersji... , marcino 16/01/05 21:07
      j.w. tyle ze grafika o wiele lepsza. dorwałem super okręt, nikt mi nie moze podskoczyc wiec zrobiło sie nudno. Szybko sie nudzi, gdybym kupił oryginał to bym sie wkurzył ale moze jestem juz za stary.

      pozdrawiam

      1. a poziom trudnosci? , WooKy 16/01/05 23:27
        Bo pozniej mozna w czasie gry jak sie rozwijasz podskakiwac poziomem trudnosci i na najwyzszym juz nei jest tak latwo:) mniej "tipsow" sie dostaje np w czasie tanca, trudniej walki wygrac itp.
        Fakt gra jest wierna kopia starych amigowych piratow:) dlatego mi sie podoba, fakt ze po dluzszej grze troszke staje sie monotonna, ale zagrac w nia warto, zwlaszcza gdy ktos byl fanem starej wersji :)

        bitnoi.se

      2. to sie rozdaj lupy i i graj dalej na wyzszym stopniu trudnosci.... , @kjos 17/01/05 00:22
        juz wtedy nie tak latwo idzie........

        nie widzialem poprzedniej wersji ale gierka mnie urzekla po prostu ;)))))))))

        przez pierwsze kilka godzina zadnego filmiku nie przyspeiszalem :))))

        ---------------------
        Nobody's perfect.
        Call me Nobody.

        1. na c64 , pitero 17/01/05 01:17
          potrafilem grac 3 dni pod rząd.... to była jazda... absolutnie niepowtarzalny klimat.

          i7-13700kf_asus.prime.z790
          RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
          32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL