Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 53291 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

taka aukcja ciekawa , _oLo_1984 16/01/05 20:38
http://allegro.pl/show_item.php?item=38663405

niewiem czy bylo, moze nie ...

pozdr

awake

  1. .... , Hawaj 16/01/05 20:56
    jak by taniej było to bym się mógł zastanowić nad tą aukcją

  2. hehe dobre , KoDa 16/01/05 21:07
    http://allegro.pl/show_item.php?item=39496447

    to tez mnie rozsmieszylo

    (sorry ze sie powtarzam ale poprzednio pomyslilem panele w przegladarce)

    http://kordian.it

  3. czy te oczy moga klamac ;) , sakooL 16/01/05 22:13
    chyba nie, bo ja z nich minimum 2 promile wyczytalem ;)

  4. to moze i ja cos podrzuce , Banan 16/01/05 22:20
    DUAL cooler http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39302086
    przyjzyjcie sie zdjeciu :)

  5. ja tez cos wrzuce , Tummi 17/01/05 03:12
    Wyslalem pytanie, czy mozliwy jest odbior osobisty. Odpowiedz:

    "Odpowiadając: niestety nie mam ustalonej opcji co do odbioru osobistego ponieważ nie mam czasu przez cały dzień praktycznie nie mogę się umówić gdyż to jest poprostu niemożliwe z racji tego że niestety mam bardzo dużo zajęć , praca itp sprawy więc to nierealne w moim wypadku dlatego nie mam takiej opcji zaznaczone na stronie o mnie czy na auckjach , realizuję zawsze wysłki poprzez pocztę polską także mam tą informację zaznaczoną na stronie."

    Prawda, ze piekne zdanie?

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL